russianbear
22.11.2017
Kategorie: Společnost

Rusové jsou prostě pořád Rusáci

Sdílejte článek:
Imperialistický stát růžolících drbanů, který si vždy z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy.

Milý pane prezidente Zemane.

Já vlastně nechápu, koho jste vlastně prezident? Suverénní České republiky, nebo budoucí ruské gubernie?

Zatímco Vy laškujete v Rusku s panem Putinem, prodáváte tam české sýry a jogurty, trousíte pseudomoudra, které ruská propaganda pak vydává za „Rozumný a realistický názor“ z Evropské unie, stávají se z Rusů zase ti staří hnusní Rusáci, jak jsme je znali ze socialismu.

Imperialistický stát růžolících drbanů, který s z Evropy utrhl co chtěl, požvýkal to, rozkradl, rozebral na součástky, vycucal nerostné suroviny a technologie a vládl tam za pomocí argumentů s tankovými pásy a plnými zásobníky samopalů.

S Rusáky my tady nemáme dobrou zkušenost! A ne všichni jsem tady tak hloupí, že věříme husté, ruské propagandě a taky bandě zaprodaných spoluobčanů, kteří za prachy a někdy jen za poplácání po hřbetě usilovně pracují na tom, abychom zase spadli pod nadvládu mužiků z východu.

Milý pane prezidente, tak prej v Rusku píšou, že nás v 68 přijeli zachránit, že nebýt vpádu ruských tanků a vojclů, tak bychom nemohli žít v míru. Bylo to podle Rusáků vlastně pro naše dobro!!!!

To je totiž taková ta ruská klasická pohádka, aby se někde mohlo žít v míru, musí se to tam nejprve rozstřílet a vybombardovat a rozjezdit tanky.

Milý pane prezidente, teď nastal ten čas, kdy byste se měl trošku pochlapit a narovnat hřbet. Dokonce si dovolím napsat, že právě teď byste měl „Strejdu Vovu Putina “ poslat do háje! Prásknout na Dače v Soči za sebou dveřma a odjet zpátky domů.

Asi bychom teda neprodali tolik jogurtů a sýrů, ale aspoň jednou byste nám ukázal, že jste hrdým a čestným prezidentem České republiky a všech Čechů a ne obchodním zástupcem mlíkáren, sýráren a mizerným hokynářem, tvrdě kšeftujícím se zájmy a osudem své vlasti.

Jestli to totiž neuděláte, tak už to trochu smrdí vlastizradou!

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 622,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 2,45 out of 5)
Loading...
loading...
415 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.