kldr
14.2.2017
Kategorie: Historie

Rusko posílá vědomě Severokorejce na popravu

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong-pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusové se stávají spolupachateli vraždy.

O této události informovaly mezinárodní organizace na ochranu lidských práv a u nás ji zveřejnila Česká televize. Jedná se o to, že Severokorejec Čche Mjong-pok pracoval na Sibiři jako dřevorubec v příšerných nelidských podmínkách, které se rovnají otroctví. V takových poměrech tam žije 20 tisíc jeho krajanů, kteří vydělávají peníze pro tyranský komunistický režim diktátora Kim Čong-una. Uprchlík se skrýval převážně v Sankt Petěrburgu, kde ho zatkla ruská policie.

Severní Korea, která brutálně týrá vlastní obyvatelstvo, není normální zemí, je to zločinné spolčení na úrovni Islámského státu. A je daleko nebezpečnější, protože na rozdíl od otrhaných islamistů vlastní s velkou pravděpodobností jaderné zbraně. A v historii už jednou v roce 1950 napadla svého souseda – jižní Koreu. Tomu také opakovaně vyhrožuje vojenským útokem.

Je známou skutečností, že tato země popravuje lidi i za drobné přestupky nebo je zavírá na desítky let do koncentračních táborů, kde vězni masově umírají na následky mučení, podvýživu a vysílení. A Čche Mjong-pokovi hrozí s téměř stoprocentní jistotou poprava.

Žádný slušný stát nemůže vydat člověka něčemu tak odpornému, jako je severní Korea. Pokud Česká republika chce například někoho poslat do Spojených států amerických k trestnímu stíhání, tak chce ujištění, že dotyčnému nehrozí trest smrti. A to se jedná o kriminálníky, kdežto v tomto případě o nevinného člověka, který se ukrýval před terorem.

Rusko má s komunistickou severní Koreou dohodu o vydávání občanů, pokud ti se dostali na území druhého státu nelegálně nebo tam žijí nedovoleně. To je absurdní. Je to zhruba stejná situace, kdyby někdo kdysi utekl z rudého Československa před komunistickým násilím na svobodu do SRN a ta ho vrátila zpátky.

Kreml se tak podílí na zločinech severokorejských komunistů, když jim de facto umožňuje popravovat, mučit a věznit nevinné lidi! To je stejný zločin, jako kdyby jakákoliv jiná země vydávala např. uprchlé Kurdy Islámskému státu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.