ruskoeu

Ruská hrozba versus ta bruselská

Sdílejte článek:

IN

Druhé kolo prezidentských voleb bude nyní stavěno jako souboj o příslušnost k Západu či Východu, dozvíme se, jak Miloše Zemana podporují proruské servery, které se budou snažit ovlivňovat výsledky samotných voleb. Jistě uslyšíme o prospěšnosti migrujících nájezdníků pro naše hospodářství. Možná zažijeme lopingy Andreje Babiše, který tak začne balancovat mezi kandidáty pro případ, že by vyhrál Jiří Drahoš. Stát se může cokoliv. Půjde o opravdu 14 perných dní, kdy skončí mnohá přátelství na sociálních sítích, plno sporů vznikne i na pracovištích a mezi známými.

Den po prvním kole se na facebooku strhlo mnoho diskuzí. Zatímco většina příznivců Zemana argumentuje poměrně věcně, fanoušci Drahoše jsou daleko emotivnější. Je to pochopitelné, akademik Drahoš se objevil z ničeho a jako kometa odstranil z cesty na Hrad matadory Topolánka a Fišera, známou postavu v podobě Horáčka, aktivistu a lékaře Hilšera a nakonec i trojici na chvostu startovního pole Kulhánka, Hynka a Hanniga. Svým způsobem převálcoval vše, co mu stálo v cestě a pomalu se vidí při prohlížení Prahy z okna Pražského hradu. Stojí předním poslední překážka v postavě dosavadního bydlícího v sídle českých králů, na jehož odstranění dlouhodobě pracují ti, kteří stojí za náhlým vzestupem Drahoše.

Již dlouho jsme pod tlakem přesvědčováni o tom, kam patříme, kdo je naším přítelem a komu nesmíme důvěřovat. Zatímco naši západní sousedé postupně systematicky pracují nejen na své vlastní islamizaci a likvidaci bezpečnosti, to vše pod dohledem špiček OSN a EU a bez ohledu na útrapy původních obyvatel a daňových poplatníků, z jejichž peněz jsou čerpány dávky přidělené migrantům, u nás se doposud i díky Miloši Zemanovi dařilo zachovávat určitou stabilitu a uzavřenost vůči příchozím. Až na jeden brněnský incident se nám vyhýbalo násilí spojené s imigranty a většina černých návštěvníků Prahy sem jezdí pouze utrácet své sociální dávky. Je však pouze otázkou času, jak dlouho to tak i díky liknavosti odpovědných státních úředníků a politiků zůstane.

Dalším problémem je naše stoupající a záměrně vytvářená závislost na západoevropské ekonomice. Vzhledem k prodeji většiny našich proslulých značek nám jich zůstalo minimum. Peníze z českých domácností odčerpávají banky i nadnárodní obchodní řetězce, v nadnárodních společnostech pracují za relativně nízkou mzdu nejen Češi, ale často i mnoho cizinců. Přestože Finanční správa tlačí na naše podnikatele a její represivní politika plná přešlapů likviduje řadu z nich, většina daní uniká právě přes zahraniční subjekty u nás tvořící obrovské zisky. Tyto peníze končí většinou ve vyspělých zemích EU. Nebo v neziskových nadnárodních společnostech, které zpětně financují proimigrační aktivitu našeho neziskového sektoru, který nemá téměř nic společného s charitou.

Naši bezpečnost má chránit armáda. Stav té naší je tristní. Máme více velitelů, než prostých pěšáků, navíc část jich díky exministrovi obrany Stropnickému podléhá přímo německému velení. Přes naši zemi projíždí stále častěji konvoje americké armády, která shromažďuje síly podél ruských hranic. Při případném vyvolání konfliktu, a všichni víme, že Američané to umí znamenitě, by břímě války odnesly evropské státy, první na řadě by byli Slováci, Poláci a my.

Za posledních 25 let se nám lhalo o mnohém. My se však neustále dozvídáme o škodlivosti vměšování Ruska do všech voleb po půlce světa. Také o činnosti proruských serverů a dalších ruských hrozbách. Miloš Zeman nás údajně vede zpět na Východ. Zcela upřímně se musí tedy položit otázka.  Kdo je skutečným světovým agresorem? Odkud přichází nebezpečí. Ohrožuje nás více Brusel s Berlínem a Paříží, nebo spíše tisíce kilometrů vzdálená Moskva, jejíž prezident překonal následky nesmyslných evropských sankcí, oddlužil svou zemi a patří k největším dodavatelům strategických komodit do celé EU? Je pro nás výhodné napřímo hospodářsky spolupracovat s Ruskem a Čínou, o což se snaží jak USA, tak i přední evropské velmoci s Německem a Francií v čele, nebo je pro nás lepší vše překupovat přes německé firmy? Je pro nás vhodnou inspirací politik chránící vlastní stát a jeho obyvatele před rozmachem islámu, nebo se máme podílet na likvidaci národních států a nevratné změně složení evropské společnosti a ztrátě práva na vlastní sebeurčení?

Miloš Zeman a Jiří Drahoš, dvě hlavní postavy prezidentského klání. Každý z nich je naprosto jiný. Jiří Drahoš protěžován nejen pražskou Kavárnou, ale i probruselskými elitami, hlásící se k nejtěsnějšímu kontaktu s vrávorající ekonomikou spojenou s eurem, jemuž předvolební kampaň financovali mnozí miliardáři. Navíc za Drahošem stojí političtí dinosauři TOP 09, ODS, většina ČSSD a z nováčků Piráti spojovaní s Antifou, také kreatury typu Rozumka, Jandy a Halíka. Proti němu stojí Miloš Zeman. Má mnoho chyb, jeho spolupracovníci oprávněně nepatří k národním oblíbencům a občas opravdu dělá na první pohled věci, které vedou ke skřípání zubů politické scény i veřejnosti. Nicméně se mu nedá upřít zájem o hospodářský rozkvět ČR, o nezávislost na bruselských diktátech a obrana české státnosti. Rozhodujeme se tak tedy mezi muži rozdílných názorů a zaštiťujících se jinými hodnotami. Z výše uvedeného vyplývá, kdo má více předpokladů být dobrou hlavou našeho státu. Tedy pokud jste četli pečlivě.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
219 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.