ruleta
11.7.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Ruleta dodnes patří mezi nejoblíbenější hry v kasinech

Sdílejte článek:

O ruletě se často říká, že je královnou kasin, a to jak těch fyzických, tak online. Je s námi už od 18. století a popularitu mezi lidmi si získává nejspíš i proto, že není moc složitá. Stačí mít v paměti pár základních principů a vyhrát můžete i vy.

Podle některých názorů sahají počátky rulety až do staré Číny, nicméně žádné důkazy o tomto neexistují. Co už víme jistě, však je, že byla hrána v Paříži v roce 1796 a o půl století později ji znala většina Evropy.

Dnes je pochopitelně populární zejména ruleta online, která se dá hrát odkudkoliv a samostatně. Od té v tradičním kasinu se moc neliší. Jen kolem netočí živý člověk, nýbrž software.

Ruletu si může zahrát každý

S ruletou spousta lidí v online kasinech začíná, než přejdou na jiné hry. Zahrát si ji může opravdu každý, příležitostí je mnoho. I když hazard v ČR reguluje Ministerstvo financí, seznam legálních provozovatelů loterií a sázkových her je nakonec docela obsáhlý, takže je z čeho vybírat. Ke dni 1.7.2017 měl seznam téměř 120 položek, mnohé ze společností pochopitelně fungují online.

Lidé online casina často vnímají jako příležitost jak vydělat peníze, nicméně ne vždy to takhle dopadá. Přece jenom je potřeba mít trochu štěstí a také používat rozum.

Jaká je správná online strategie

Zajímá vás jak vydělat na internetu? Představa je to lákavá, ale nečekejte, že hned při druhé hře vyhrajete obrovské peníze. Ruleta zdarma není činnost vhodná k obživě, i když se vyhrát dá.

Mezi základní pravidla jak na ruletu patří nesázet na nejvyšší řadu na stole (0, 1, 2, 3, 4), nesledovat online ruletu (ne, opravdu nevypozorujete algoritmus) a především sázet jen tolik, kolik si v současnou dobu můžete dovolit. Radši dejte své peníze na něco s nižším výplatním poměrem (třeba na barvu či čísla 19-36).

České kasino online vám většinou umožní hrát tzv. evropskou ruletu, která obsahuje čísla od 0 do 36 (ta americká má o jedno políčko navíc). Nebudete-li si vědět rady s ovládáním, podívejte se na videorecenzi Premium European Roulette.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.