islamisti
23.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Rozvědky varují před chemickým útokem islamistů v Evropě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Evropské rozvědky varují před tím, že chce Islámský stát v Evropě použít v dopravních prostředcích bomby naplněné jedovatým plynem.

Varování nejprve evropské rozvědky dostaly od nejmenované zahraniční rozvědky, která předala informaci o tom, že IS chystá v budoucnosti použít biologické zbraně.

Co je ještě víc znepokojující, je to, že mnohé z chemikálií zmíněné ve zprávě, jako hydrogen sulfid, jsou pro teroristy relativně dostupné.

Další potenciální chemikálie jsou chlorin a různé kyseliny, které mohou být v uzavřených prostorách, jako je metro, nebo letadlo, smrtící. Útoky kyselinou už dosáhly třeba v Británii epidemických rozměrů. 

Ačkoliv zatím nebylo prokázáno spojení mezi těmito kyselinovými útoky a radikálním islámským terorismem, zpráva ze začátku tohoto roku tvrdí, že Londýn se stal hlavním městem těchto útoků na světě.

Rozvědky začaly zprávy o možných chemických útocích brát vážně poté, co úřady v Austrálii v tomto roce odhalily v Sydney spiknutí, které chtělo právě chemickými zbraněmi útočit. Skupina, která měla útok provést, prý byla řízena bojovníky na středním východě.

Australská policie říká, že odhalila důkazy, že teroristé provedli vlastní testy právě s hydrogen sulfidem, který je vysoce toxický.

Chemické zbraně nejsou pro džihádisty nic nového. Existují důkazy, že je na bojištích v Sýrii a Iráku použili několikrát.

Nejnovější zprávy tvrdí, že po pádu Rakky, hlavního města IS, islamisté shromažďují masivní zásoby chemických zbraní, které chtějí nasadit buď na středním východě, nebo je dostat do Evropy.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.