katka
14.2.2016
Kategorie: Společnost

Rozpohybovaná Šumava a Katka Neumannová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 14|02|2016

Slavná lyžařka Kateřina Neumannová je tváří projektu „Jižní Čechy olympijské“. Je také tváří projektu „Olympijský park na Lipně“.  Jsem četl rozhovor, který paní Neumannová poskytla. Pochopil jsme z něj, že lidé v Jižních Čechách přestávají pracovat a všechen čas budou trávit na sportovištích. V létě že budou ponejvíc plavat a v zimě hrát kurving.

Paní Neumannová je z nového projektu nadšená, protože ji mrzí, že se v Liberci při mistrovství nemohla pořádně rozmáchnout. Tady cítí, že by celá akce mohla být ve ztrátě o několik řádů vyšší.

Paní Neumannová je v realizačním týmu „Jižní Čechy olympijské“. Je také v realizačním týmu „Olympijský park na Lipně“. Obě tyto akce jsou vzájemně skrzevá ni propojené. Aby povrchnímu pozorovateli akce nesplývaly, mají jejich účastníci různobarevné trenýrky. Paní Neumannová je tím vším nadšena. Se jí nedivím. Tyhlety nekontrolovatelný megaakce jsou snem každýho, kdo to sám se sebou myslí dobře.

Je taková představa, že by se tímhle měli rozpohybovat lidé. Ideálně od Loučovic až po Černou v Pošumaví. My jsme o tom u Hooka mluvili. A myslíme si, že je to příliš upozaděné. Podle nás by šlo rozpohybovat lidi od Horního Dvořiště až po Polnou na Šumavě. Vychází nám, že by tak bylo rozpohybovaných cirka sedmadvacet dalších jinak nehybných maníků.

Jsem na výčepu řek, že si úplně živě představuju, jak ti rozpohybovaní radostně výskají. Džesika mi řek, že jsem vůl. Že když se někdo rozpohybuje, je tak vyděšenej, že poslední na co by myslel je radostné výskání. Že rozpohybovanej týpek myslí jen na jedno. Jak se zastavit a nic si při tom neudělat. Musel jsem přiznat, že má Džesika pravdu.

Paní Neumannová dále řekla, že až celá akce skončí, až se vše odstěhuje a ona půjde dělat něco jiného, že lidem v Jižních Čechách přeci jen něco zůstane. Třeba opravená doskočiště, mobilní hřiště na beachvolejbal a tak. Taky že jim zůstane splátkový kalendář nastavený tak, aby šel utáhnout.

My od Hooka tomuhle držíme palec. Budeme to sledovat. Z dálky. Od výčepu. Nám se totiž děsně líbí, když si někde lidi šahaj na dno aniž o to stojej.

A pak že prej se máme špatně. Když se můžou vymejšlet takovýhle píčoviny.

Ach jo.

Ještě – taková drobnost. Čet jsem, že prej maj bejt zase vystavený korunovační klenoty. Jsem zvědavej, jestli se náš Taťka nejvyšší opět samým dojetím zleje.

Uff. A do toho nás rovná do latě jakejsi imigrant, co je momentálně na financích. My jsme fakt skvělej národ. Já bych odtud nešel ani za nic. Takhle by mě nepobavil ani Disney.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ptali, co je to kurving. Jsem jim řek, že to je hodně o zimě a o koštěti. Že je to taková hra nás, domovníků. Dál se už neptali.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.