EUsix-642231
2.2.2017
Kategorie: Politika

Rozpad EU v její dnešní podobě by nebyl žádnou tragédií

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Určitě ne pro stovky milionů obyčejných lidí. Bojí se pouze ti, kteří se v jejích orgánech opájejí mocí a kteří parazitují na obrovských penězích.

O tom, jak nesmyslně a v jak obrovském rozsahu nám EU všem doslova otravuje životy, jsem psal již dříve. Na tom se, bohužel, nic nemění a pokud k nějaké změně dojde, tak opět jedině k horšímu.

Odpor obyčejných obyvatel členských zemí vůči EU sílí a po Brexitu je celkový rozpad blíže a blíže.

Ve všech médiích nás doslova kde kdo straší, že by to byla tak obrovská tragédie, že by se snad zeměkoule přestala točit. Nepřestala. Určitě ne pro obyčejné obyvatele.

Čím více a podrobněji jsou uváděny argumenty, jaká by to byla katastrofa, tím více je jasné, že se všechny tyto skupiny bojí. Bojí se o sebe a svá koryta, ať už je jejich podoba jakákoliv.

Jsou to politici. Jak ti „evropští“, tak i ti národní, kteří „kopou“ proti zájmu svých obyvatel.

Jsou to úředníci. Ti uměle vytvoření kvůli molochu jménem EU jak v „evropských“ strukturách, tak v těch národních, kteří opět rozhodně nehájí zájmy obyvatel svých zemí. Tyto pozice jsou současně skvělou „korupční“ odměnou všemožným kamarádíčkům a rodinným příslušníkům.

Jsou to lobisté, jejichž „zákonná“ existence a činnost je skandálem na celém světě, protože jinak, než za „černé“ peníze nefungují.

Jsou to dotace všeho druhu doslova obludných rozměrů, kde korupce dosahuje gigantických částech.

Na to vše je navázáno obrovské množství lidí a společností, kteří z tohoto parazitují více či méně skrytě.

To jsou všichni ti, kteří propadají hysterii, že by vše skončilo.

Stamilionům obyčejných lidí by se žilo mnohem lépe …

Strašení válkou v důsledku rozpadu EU, kterou gradují svůj strach a podsouvají nám tento argument, je vrcholem jejich zoufalosti.

Opak je pravdou. Nechat vše, jak to „funguje“ nyní, je cestou k válce. Minimálně té občanské v souvislosti s naprosto nezvládanou a neřešenou migrační krizí, s tendencemi vnucování nechtěných nelegálních migrantů Německem, které si je pozvalo.

Doufám alespoň, že stále ještě platí, že EU je společenstvím suverénních národních států a nejde o „Čtvrtou říši“ …

ZDROJ: Pavel Opl

pavel-opl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.