apocalypse-411928_960_720
22.9.2017
Kategorie: Politika

Rozklad státu, jako poslední stádium evropské civilizace a bílé rasy

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Rozklad právního systému a následný rozklad státu již dosáhl takového stupně, že se tento proces jeví jako nevratný, alespoň co se týká Spolkové republiky Německo. Může to být pro nás útěcha?

Hned zpočátku si odpovím na tuto řečnickou otázku. Odpověď je totiž naprosto jednoznačná, procesy, která vrcholí v Německu a byly nastartovány před lety nejsou ničím jiným, než zkušebním provozem, který bude následně aplikován i v zemích sousedních a celé Evropské unii.

Nejpřesvědčivějším důkazem, i pro naprosté ignoranty, by mělo být selhání deportace neúspěšných žadatelů o azyl právě z Německa. V souladu se zákony by mělo půl miliónu neúspěšných žadatelů o azyl opustit do konce tohoto roku Spolkovou republiku. Ve skutečnosti to bude pár jedinců, kterým neziskovky zaplatí letenku, aby se příštím letem vrátili zpět. Právní stát kapituluje.

Scénář je vždy stejný, organizovaný aktivisty neziskových organizací. Příklad. Albánská matka předloží lékařské potvrzení, že by ji návrat do vlasti přitížil. Příkaz k deportaci osmnáctileté dcery platil dál, avšak nemohl být vykonán, protože demonstranti celý den nepustili nikoho do budovy soudu. Přitom Albánie je členským státem NATO, nezuří v ní občanská válka, neřádí teroristé, vyhýbají se jí přírodní katastrofy. Druhý den přinesli aktivisté nové lékařské potvrzení, ve kterém se psalo, že se matce pronikavě přitíží, pokud jí úřady vezmou dceru. A výsledek? Rodina dosud neopustila Německo. Přitom ale velká část přivandrovalců do zemí, do kterých se vrátit nechtějí jezdí pravidelně na dovolenou. A další případy jsou si podobné jako vejce vejci. Cizinci onemocní, protože lékaři, kteří jim vydávají potvrzení jsou jejich krajané. Když už jsou na palubě letadla, tak je posádky letadel odmítnou vzít na palubu, protože se chovají násilně a vyhrožují ostatním pasažérům a posádce.

Tito aktivisté bránící deportacím se tak dopustili hned několika trestných činů, pokud jim to projde, stanou se faktickými vládci Německa, kteří budou vnucovat svoje názory ostatním a terorizovat ty, kdo se jim nepodřídí. Taktika dnešních aktivistů neziskovek je tak naprosto totožná s taktikou SAmanů. Pramenem všeho zla jsou ovšem politici a novináři, jako ochotné a dobře placené nástroje multikulturalismu. Vždyť oni hlásají, že odsuny jsou něco zlého, zákeřného a nelidského.

Demontáž státu a práva provádějí přímo jednotlivé spolkové země včetně některých měst a okresů. Kde však vládne SPD, Zelení a Levice, tam si dali dokonce do programu bránit deportacím. Takový postoj pohrdající právem potom vytvořil obdobu pašeráckého průmyslu s miliardovými zisky. Uvnitř Německa tak bují dobře financovaný průmysl, kdy aktivisté blokují veškeré deportace nařízené soudy a prováděné policií.

Takové jednání vyvolá další přivandrovaleckou vlnu, která bude mnohonásobně mohutnější než ta současná. A ta bude znamenat konec Německa. Aktivisté neziskových organizací převezmou faktickou vládu nad Německem a výsledkem bude Křišťálová noc namířená proti původnímu bílému obyvatelstvu.

Vzhledem k provázanosti a závislosti České republiky na Německu a jeho ekonomice, bude aplikace této diktatury lůzy, financované miliardářskými oligarchy do našich domácích poměrů probíhat již velmi rychle, a to v několika týdnech. Konec konců opět se nabízí historická paralela s aplikací nacistických pravidel během jedné noci po okupaci Československé republiky.

Konec se blíží!!! Poslední příležitost tomuto potupnému konci zabránit nastane 20. a 21. října tohoto roku. A to není nějaké věštění z křišťálové koule, to je zcela reálný a velmi střízlivý odhad na základě hmatatelných a snadno ověřitelných faktů.

Autor: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.