Rozdivočelý Kohout: Dokonalá ukázka multikulturního socialisty

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 12|06|2015

Něco takového se i v naší veřejnoprávní televizi jen tak nevidí. Šílené představení nastoupené cesty do eurosocialistického pekla v přímém přenosu v podání vysokoškolského pedagoga Milana Kohouta muselo snad otevřít oči i mnoha zarytým sluníčkářům. Hrůza, kterou si uvědomíme, když domyslíme, že tento nevychovaný, uřvaný, demagogický a pokrytecký tvor reprezentuje dnes vlastně gró oficiální politiky EU, je ještě násobena tím, že on a jemu podobní vymývají mozky spoustě mladých lidí, studentů, kteří si pak tyto fantasmagorické vize o uspořádání společnosti přejímají jako dané pravdy při startu do svého produktivního života.

Není se pak možno ani divit, že afektovaně žvástajícího „profesora“ nejvíce podporoval mladík, který sice absolutně nevěděl co s imigranty, které přijmeme, budeme dělat, jak nám budou prospěšní, ale velice dobře „tušil“, že se někde válí, asi u živnostenských parazitů a fabrikantů, 600 miliard, které bychom do nich mohli nacpat. A on by se samozřejmě na nich dobře přiživil jako jejich distributor. Takové kvalitní „pracovní kádry“ vychovávají Kohout a jeho ideoví soukmenovci, takové pracovní návyky v nich pěstují, takovou budoucnost „tvorby hodnot“ mají ve svých rudých mozcích zakódovanou.

11412378_710284125742392_5194580117814739482_n

Nejvyšší vypovídací hodnotu, za kterou můžeme pořadu Máte slovo poděkovat, však měla reálná ukázka praktické politiky těchto fanatických neomarxistů. Jejich „svaté pravdy“, které nemají oporu ani v selském rozumu, ani v racionálních argumentech a je možno je během několika vět klidně vyvrátit, se prostě musí v diskusi přeřvat, vnutit násilím. Nediskutovat o nich, ale oponenty okamžitě dehonestovat, onálepkovat jako rasisty, xenofoby, nácky. Tak jak to dělala a dělá rudá sebranka v minulosti i dnes, když nám přes mrtvoly nutí multikulturně obohacený sociální stát.

Třešničkou na dortu celého představení pak bylo, když Kohout obvinil své diskusní protivníky z pokrytectví. On, který jen z té malé ukázky svého charakteru v pořadu by mohl být jeho ikonou. Chtěl bych se ho tímto zeptat: Když tak vehementně chce, abychom si každý vzal domů jednu uprchlickou rodinu, proč ji ještě on sám doma nemá? Není to pokrytecké? Vždyť přece ten masový lidí útěk ze zbídačené Afriky trvá již několik dlouhých let? Proč tedy soudruh učitel již dávno neaplikoval své sociální metody a nejde příkladem?

Odpověď je možno vysledovat, pokud jej posloucháme pečlivěji. Ano, byla tam chvíle, kdy se tato otázka několikráte mezi řádky objevila ve vzduchu. Reakce hate free Kohouta? Poprvé něco jako: „Já mám malý byt,“ podruhé k Pospíšilovi zase něco o jeho jistě velkém domě. Resumé? Tento bojovník proti rasismu, tento žulový kámen pomoci africkým chudákům, tento morální vzor mládeže, tento odhalovač běloušské nenávisti a zla, které současným imigrantům západní civilizace způsobila, prostě domů zbědovanou rodinu uprchlíků nevezme, protože by se mu tam nevešli. Jistě, on by ty chudáčky rozdělil, ale zase jen těm, kteří mají tu drzost mít větší byt než soudruh, nebo zbohatlíkům, kteří si jistě nakradli na své velké domy. To není jen pokrytectví, Kohoute, to je hnus, extrémní socialismus, komunismus.

Kam spěje naše společnost, když lidé jako učitel Kohout s jeho tezemi a stylem jejich prosazování vlastně většinově určují náš směr cesty?  Co vy na to, „bělouškové posraní“? 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
177 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.