Rozdivočelý Kohout: Dokonalá ukázka multikulturního socialisty

KAREL KŘÍŽ 12|06|2015

Něco takového se i v naší veřejnoprávní televizi jen tak nevidí. Šílené představení nastoupené cesty do eurosocialistického pekla v přímém přenosu v podání vysokoškolského pedagoga Milana Kohouta muselo snad otevřít oči i mnoha zarytým sluníčkářům. Hrůza, kterou si uvědomíme, když domyslíme, že tento nevychovaný, uřvaný, demagogický a pokrytecký tvor reprezentuje dnes vlastně gró oficiální politiky EU, je ještě násobena tím, že on a jemu podobní vymývají mozky spoustě mladých lidí, studentů, kteří si pak tyto fantasmagorické vize o uspořádání společnosti přejímají jako dané pravdy při startu do svého produktivního života.

Není se pak možno ani divit, že afektovaně žvástajícího „profesora“ nejvíce podporoval mladík, který sice absolutně nevěděl co s imigranty, které přijmeme, budeme dělat, jak nám budou prospěšní, ale velice dobře „tušil“, že se někde válí, asi u živnostenských parazitů a fabrikantů, 600 miliard, které bychom do nich mohli nacpat. A on by se samozřejmě na nich dobře přiživil jako jejich distributor. Takové kvalitní „pracovní kádry“ vychovávají Kohout a jeho ideoví soukmenovci, takové pracovní návyky v nich pěstují, takovou budoucnost „tvorby hodnot“ mají ve svých rudých mozcích zakódovanou.

11412378_710284125742392_5194580117814739482_n

Nejvyšší vypovídací hodnotu, za kterou můžeme pořadu Máte slovo poděkovat, však měla reálná ukázka praktické politiky těchto fanatických neomarxistů. Jejich „svaté pravdy“, které nemají oporu ani v selském rozumu, ani v racionálních argumentech a je možno je během několika vět klidně vyvrátit, se prostě musí v diskusi přeřvat, vnutit násilím. Nediskutovat o nich, ale oponenty okamžitě dehonestovat, onálepkovat jako rasisty, xenofoby, nácky. Tak jak to dělala a dělá rudá sebranka v minulosti i dnes, když nám přes mrtvoly nutí multikulturně obohacený sociální stát.

Třešničkou na dortu celého představení pak bylo, když Kohout obvinil své diskusní protivníky z pokrytectví. On, který jen z té malé ukázky svého charakteru v pořadu by mohl být jeho ikonou. Chtěl bych se ho tímto zeptat: Když tak vehementně chce, abychom si každý vzal domů jednu uprchlickou rodinu, proč ji ještě on sám doma nemá? Není to pokrytecké? Vždyť přece ten masový lidí útěk ze zbídačené Afriky trvá již několik dlouhých let? Proč tedy soudruh učitel již dávno neaplikoval své sociální metody a nejde příkladem?

Odpověď je možno vysledovat, pokud jej posloucháme pečlivěji. Ano, byla tam chvíle, kdy se tato otázka několikráte mezi řádky objevila ve vzduchu. Reakce hate free Kohouta? Poprvé něco jako: „Já mám malý byt,“ podruhé k Pospíšilovi zase něco o jeho jistě velkém domě. Resumé? Tento bojovník proti rasismu, tento žulový kámen pomoci africkým chudákům, tento morální vzor mládeže, tento odhalovač běloušské nenávisti a zla, které současným imigrantům západní civilizace způsobila, prostě domů zbědovanou rodinu uprchlíků nevezme, protože by se mu tam nevešli. Jistě, on by ty chudáčky rozdělil, ale zase jen těm, kteří mají tu drzost mít větší byt než soudruh, nebo zbohatlíkům, kteří si jistě nakradli na své velké domy. To není jen pokrytectví, Kohoute, to je hnus, extrémní socialismus, komunismus.

Kam spěje naše společnost, když lidé jako učitel Kohout s jeho tezemi a stylem jejich prosazování vlastně většinově určují náš směr cesty?  Co vy na to, „bělouškové posraní“? 

 

Sdílejte článek!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2016: *****

ing. Jaroslav Brožík 1000,- Kč, Tomáš Gratias 500,- Kč, Josef Tuček 500,- Kč, Jarmila Hloušková 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Jan Hink 1000,- Kč, Adam Sip 500,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Kaclová 200,- Kč, Neznámý dárce 400,- Kč, František Václavík 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Ivana Petrová 100,- Kč, Eduard Sojka 500,- Kč, Neznámý dárce 1000,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Petr Blaha 500,- Kč, Hana Vítková 1000,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Václav Jezovic 300,- Kč, Jiří Václavík 8X,- Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Martin Adámek 10,- Kč, Miroslav Krajčovič 100,- Kč, Hana Kněžová 100,- Kč, Monika Landkašová 300,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 13 298,- Kč *****


Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
175 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.