rusko517
16.4.2018
Kategorie: Společnost

Říše zla

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 2,55 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK SCHILDBERGER

Jeden z největších přínosů české lékařské vědy je heslo docenta Miroslava Plzáka „Zatloukat, zatloukat, zatloukat“. Příkladem toho, jak se dá poznatek z jedné vědní disciplíny s úspěchem aplikovat i v jiném oboru, je pak zahraniční politika Ruska a jeho spojence Sýrie. Žádný útok chemickými zbraněmi proti povstalcům syrská vláda neuskutečnila, ruští odborníci, kteří přišli na místo ihned po dobytí povstaleckého území, nenašli žádné stopy bojových plynů, k úspěšnému zatloukání patří, že se ignorují všechna relevantní svědectví a na každý nový důkaz se reaguje voláním, že chybí jediný důkaz.
A vetují se rezoluce v Radě bezpečnosti OSN.

Celý údajný útok chlórem zinscenovala Velká Británie, říká Rusko, je to velký úspěch britského filmu, Britové dokázali natočit přesvědčivé záběry v tisíce kilometrů vzdálené enklávě obklíčené syrskými vládními vojáky, skvělé výkony dospělých a zejména dětských herců, předstírajících otravu…
Mám tisíc výhrad k americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi; mám tisíc výhrad k francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi a dost je toho, co mne vzdaluje od britské premiérky Theresy Mayové – ale ve chvíli, kdy nezvolili pohodlnou pštrosí politiku, nezačali říkat, že nejsou důkazy a nic se neděje, nýbrž dokázali zasáhnout přesně mířenými údery proti tak otřesnému válečnému zločinu, jakým je použití bojových plynů, jsem plně na jejich straně a mají moji absolutní podporu; jsou chvíle, kdy Západ je stále ještě Západ – a jsem hrdý, že moje země (přes hudrání Hradu a polovládního bolševika) je západním spojencem.

Čím dál hanebnější je politika Ruské federace, která zločiny syrského režimu kryje a podporuje a možná i aktivně inspiruje (Asad už dávno není pánem v té části Sýrie, kterou ovládá – v té je už pánem Kreml). Rusko se opět, jako jí bylo za časů nebožtíka SSSR, stává Říší zla.

 

Autor: František Schildberger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
153 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.