572135_article_photo_nelegalni-imigranti_900x
22.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Římská starostka je zděšena útoky migrantů na ženy a říká: Je to černé září v celé Itálii

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Sexuální násilí páchané migranty na ženách v Itálii už děsí i římskou starostku z radikální levice Hnutí pěti hvězd. Finka dostala před brutálním znásilněním ránu kamenem. Němka nalezena svázána s roubíkem a lékařka znásilňována hodiny přímo ve své ordinaci „pacientem“..

„Je děsivé, čemu musí zejména poslední týdny ženy čelit.“ „Neváhám to označit za černé září pro celou Itálii.“ „Musíme začít okamžitě jednat.“….starostka Říma, Virginia Raggi

Nárůst brutálních znásilnění žen v Itálii nekončí a migranti na tom mají dle italských úřadů nadprůměrný podíl. Případ nechutného a obludného znásilnění Polky čtyřčlenným gangem Afričanů, z nichž jejich vůdce Guerlin Butungu z Konga byl navíc ještě nakažen smrtící bakteriální infekcí na Itálii velmi upozornil, ale bohužel to není něco ojedinělého a šokována nárůstem případů znásilnění je společně se starostkou Říma i ministryně zdravotnictví Beatrice Lorenzinová…“Něco takového je absolutně nepřijatelné.“

Přímo v centru Říma v parku Villa Borghese byla před pár dny nad ránem nalezena po hodinách hrůzy a utrpení vysílená a zbědovaná sedmapadesátiletá turistka z Německa. Taxikář, který ji nalezl v těžkém šoku svázanou a s roubíkem v ústech, aby nemohla volat o pomoc, okamžitě zburcoval záchrannou službu. Asi dvacetiletý pachatel nebyl ještě dopaden. „Popadl mě za vlasy, udeřil a znásilnil.“ „V určitém okamžiku se mi podařilo utéct, ale on mě opět chytil, svázal mi zápěstí, abych se nemohla hýbat a nadále mě zneužíval.“

Jen několik dní před Němkou „čelila“ úderu zezadu do hlavy, znásilnění a okradení v Římě u stanice Termini také mladá Finka (20). Třiadvacetiletý muž původem z Bangladéže byl již italskými policisty zadržen. Finku tento cizinec brutálně znásilnil za zaparkovaným autobusem, vyhrožoval ji smrtí a okradl ji.

Pouhých čtyřiadvacet hodin před touto další ohavností se jiný italský host z Pobřeží slonoviny pokusil znásilnit mladou Američanku nedaleko Kolosea, ale když ji vlekl na trochu odlehlejší místo, tak naštěstí tolik křičela, že ji uslyšel procházející Ital a on utekl, ale i jeho již policie zadržela.

Přímo u Kapitolu byla sexuálně napadena Belgičanka, ale tyto sexuální násilnické běsy se netýkají pouze turistek a Říma. Na Sicílii v Catanii byla dlouhé hodiny znásilňována lékařka přímo ve své ordinaci mužem, který přišel jako pacient, předstírající, že je nemocný a s prosbou o pomoc. Tak snad aby to předstírání nemoci bylo alespoň skutečně falešné a tento další nelidský prasák, který ještě nebyl dopaden, nebyl například nakažen nějakou pohlavní, nebo jinou chorobou.

Starostka Říma Virginia Raggi chce nechat okamžitě nainstalovat na 150 dalších bezpečnostních kamer, na které již vyčlenila půl milionu eur a posílit veřejné osvětlení v centru města i na jeho periferii. Dalším opatřením je speciální a nově zavedený tzv. růžový tarif římských taxikářů, kdy v noci ženám účtují nižší sazbu, aby je motivovali využít jejich služeb a vyhnuli se tak nebezpečným místům. Z výpovědi italského bezdomovce je zřejmé, kde je problém…“Pohybuje se zde hodně lidí o kterých nikdo neví odkud přišli a mezi nimi i hodně cizinců.“

Iniciativa paní starostky je určitě chválihodná, potřebná a ženám v Itálii bych přál, aby měli noční taxi zdarma zcela a ulice byly plné policistů. Když mohou v Itálii vynakládat milióny eur na pomoc migrantům a jejich začlenění do společnosti, tak proč by nemohli v rámci bezpečí zajistit všem ženám v Itálii noční přesun zdarma?

Za poslední čtyři roky připlulo ke břehům Itálie více než 600 000 migrantů z Afriky a v zemi výrazně stoupla kriminalita. Začlenit mladé muže, kteří přišli jako migranti do italské společnosti se však ani přes různé stáže, školení, či lekce italštiny příliš nedaří a představují riziko. Riziko, že italsky nikdy mluvit nebudou, riziko, že nebudou ani nikdy pracovat a že budou žít pouze ze sociálních dávek, ale zdaleka nejhorší je to reálné a skutečné riziko násilí páchaného na ženách a dětech.

I ve stotisícové italské Pistoii migranty vítali a pomáhali jim, ale nálada se postupně změnila. Novým starostou města zvolili muže, který se proti migrantům ostře staví. Poprvé od druhé světové války si zvolili pravicového starostu Alessandra Tomassiho, podle kterého jsou ti političtí lídři, kteří jsou naklonění k migrantům zcela odtrženi od reality. „Nevědí, co si lidé skutečně myslí.“ Ve městě, kde před migrační krizí žilo jen pár Afričanů teď postávají všude, před kavárnami, před nemocnicí, na parkovištích a město si s nimi neví rady.

Pravicová strana Forza Italia, kterou založil Silvio Berlusconi věří v nadcházejících volbách na počátku roku ve výrazný úspěch, na který má zaděláno i Hnutí pěti hvězd. Pokud by se tak stalo, tak je referendum v Itálii o vystoupení z Evropské unie vysoce pravděpodobné. Itálie ještě není ztracena.

Starostka Říma je oprávněně zděšena z toho „obohacení“, kterému musí ženy v Itálii čelit poslední týdny a označuje to za černé září. Ale ono nezůstane pouze u černého září. Černá vypadá budoucnost Evropy jako taková a pro evropské ženy snad ani horší být nemůže. I v proslulých Benátkách toho má již starosta Luigi Brugnaro dost a na setkání italských starostů prohlásil, že každý, kdo v Benátkách zvolá Alláhu akbar, bude okamžitě zastřelen. To v Německu se již v rámci ochrany veřejnosti tento týden střílelo.

Včera v Německu zastřelili migrujícího zubra, který se chudák dostal z Polska nešťastně do Německa a to údajně po dlouhých 250 letech. Bum, prásk a ty táhni. Zastřelen byl prý proto, aby neohrožoval veřejnost. To je ale blázinec. Z tisíců migrantů, které nikdo nezná, ohrožují někteří z nich původní Němce každý den, ale jsou jim vypláceny dávky a jsou vítáni a pozváni německou kancléřkou, protože ty statisíce příchozích odevšad prý Němci „zvládnou“ a jeden chudák smolař zubr, kterého ve volné přírodě ztěží potkáte musí ihned zemřít? Misery nechce zemřít.

Německo je ztraceno, ale věřím, že Itálie má ještě šanci.

patrik-juda72492443_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.