ED_header_980x327SYKSYCZ2016_2_0
13.1.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Revolvingový úvěr jako pohodlná rezerva pro strýčka Příhodu

Sdílejte článek:

(PR)

Užitečným pomocníkem ve světě půjček je revolvingový úvěr. Poskytují ho banky i nebankovní společnosti. Klasickým bankovním produktem z oblasti revolvingu je kreditní karta. Ta umožňuje čerpat peníze do výše stanoveného limitu, po splacení dluhu klient smí používat „kreditku“ opakovaně. Právě na tomto principu funguje revolvingový úvěr i v jiných podobách u nebankovních institucí. Jaké jsou výhody této formy půjčky? Co musíte udělat, abyste úvěr dostali?

Výhody revolvingového úvěru

Revolvingový úvěr je plně obnovitelná krátkodobá půjčka, to znamená, že při každé nepříjemnosti nemusíte znovu a znovu vyřizovat nový úvěr. Slouží především k rychlému pokrytí nezbytných nákladů, jež vyvstanou při neočekávaných příležitostech. Hojně je proto využívají podnikatelé, ale i nepodnikatelé, kteří se nečekaně dostanou do skluzu s penězi. Kromě kreditní karty se podobá revolvingový úvěr také kontokorentu, což je služba poskytovaná k běžnému účtu, na němž dostanete povoleno jít s financemi do minusu. Kreditní kartu a kontokorent získáte snadno ve své bance, pokud splňujete jisté podmínky. Revolvingový úvěr si naopak jednoduše sjednáte bez ohledu na to, zda máte založený účet v bance. A jak již bylo řečeno, nabízí jej i nebankovní společnosti. Rychle a bez omezení.

Bankovní versus nebankovní společnost

Máte-li z dřívějška nějaký škraloup v registru dlužníků, v bance pravděpodobně nepochodíte s jakoukoliv prosbou o půjčku. Příliš riskantní je pro banku i půjčování peněz lidem, kteří nemohou doložit pravidelný příjem. Když si budete sjednávat kreditní kartu, musíte to projednat v bance a prosekat se „nezbytnou“ administrativou s tím spojenou. To může trvat i týden, když si necháte kreditku zaslat poštou. Jenže jsou situace, kdy potřebujete peníze ihned a nejste si zároveň jisti, že je nebudete muset složitě shánět i za měsíc. V tom případě se určitě vyplatí popřemýšlet nad revolvingovým úvěrem od solidní nebankovní instituce, ta vám půjčí téměř ihned. Schvalovací proces se mimo jiné často obejde bez dokazování bonity a jiných formalit. Většinou po vás chtějí pouze poslat 1 Kč na účet a řádně podepsat smlouvu. Následně obdržíte částku až do výše cca 12 000 Kč. Limity a dobu splácení si stanovíte sami.

Půjčka přes SMS

Jasnou výhodou rychlých revolvingových úvěrů u nebankovních společností je i fakt, že umožňují čerpat peníze a zároveň splácet. To všechno z pohodlí vašeho domova přes internet v počítači i přes SMS vyťukanou na mobilním telefonu. Revolvingová půjčka přes SMS dovoluje převádět sumy peněz v rámci stanoveného limitu přímo na váš účet, kdykoliv si o to zažádáte prostřednictvím internetu v mobilu i obyčejné SMS zprávy. Když se vám prostě bude zdát, že si okolnosti žádají finanční injekci, s revolvingovou půjčkou přijde jistota, že vám nehrozí pád na úplné dno.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.