10.6.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Reklamní předměty posilují dobré vztahy – jaké vybrat?

Sdílejte článek:

(PR) 10|06|2015

Není sporu o tom, že překvapení v podobě nějakého dárku vždy potěší každého. Bez ohledu na to, zda je velký, malý, drahý nebo stál jen pár korun. Dárky dáváme nejen svým nejbližším, ale věnovat je můžete i svým obchodům partnerům a zákazníkům. Touto příjemnou formou jim ukážete, že si jich ceníte. Pozitivním jevem je pak navázání další spolupráce a vyšší zisky.

K podobným účelům nejlépe poslouží reklamní předměty v mnoha podobách. Těmito navíc zefektivníte propagaci vaší firmy, neboť o sobě dáte vědět a potěšíte i všechny, se kterými spolupracujete a rádi byste i dále. I malá drobnost vám otevře dveře do nového světa.

67

Jaký reklamní předmět je nejvíce vhodný?

Nabídka reklamních dárků je velmi pestrá, a proto není vždy snadné vsadit na ten správný. Vybírat lze od propisek a hrníčků, až po luxusní zboží. Plusem je, pokud vybraný předmět alespoň z části koresponduje z činností, kterou provozujete. Vždy tak samozřejmě učinit nelze, ale existují i zaručené tipy, kterými nikdy nic nezkazíte.

Dobrým kompromisem je pořízení běžných věcí i těch hodnotnějších. Běžnými jsou třeba již zmíněné propisky, ale také malé bločky, kovové sponky, reklamní diáře a kalendáře, silikonové náramky, kapesníčky a další, jež vás moc nestojí a zároveň je uplatní každý. Dále si nechejte zhotovit několik tzv. VIP reklamních předmětů, které si ponecháte pro významnější okamžiky. Velmi oblíbené jsou USB flash disky, textil, deštníky, alkohol, čaje a kávy nebo čistítka mobilního telefonu.

Reklamní předmět by měl zaujmout

Možná si říkáte, že dnes jsou firemní dárky k dostání u každé společnosti, proto již nepředstavují nic, čím byste mohli překvapit. To však není pravda! Vždy existují možnosti, jak se odlišit. Jenže vám chybí nápad? Zavítejte na stránky czechimage.cz a inspirujte se jejich bohatou nabídkou. Jistě najdete reklamní předmět, který vás zaujme a splní vaše očekávání originality. Vlastní profesionální grafické studio, takže jsou vám schopni předložit návrh, který bude zajímavý a odliší se od ostatních. Navíc vám na vyžádání zašlou vzorek zdarma, abyste si byli jistí, že vámi vybraný předmět je tím pravým. Na obrázku nemusí vypadat tak, jak si představujete.

Zajistěte si u svých obchodních partnerů a zákazníků svou přízeň v běžných i méně běžných okamžicích, kdy si užíváním předmětu vzpomenou právě na vás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.