10.6.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Reklamní předměty posilují dobré vztahy – jaké vybrat?

Sdílejte článek:

(PR) 10|06|2015

Není sporu o tom, že překvapení v podobě nějakého dárku vždy potěší každého. Bez ohledu na to, zda je velký, malý, drahý nebo stál jen pár korun. Dárky dáváme nejen svým nejbližším, ale věnovat je můžete i svým obchodům partnerům a zákazníkům. Touto příjemnou formou jim ukážete, že si jich ceníte. Pozitivním jevem je pak navázání další spolupráce a vyšší zisky.

K podobným účelům nejlépe poslouží reklamní předměty v mnoha podobách. Těmito navíc zefektivníte propagaci vaší firmy, neboť o sobě dáte vědět a potěšíte i všechny, se kterými spolupracujete a rádi byste i dále. I malá drobnost vám otevře dveře do nového světa.

67

Jaký reklamní předmět je nejvíce vhodný?

Nabídka reklamních dárků je velmi pestrá, a proto není vždy snadné vsadit na ten správný. Vybírat lze od propisek a hrníčků, až po luxusní zboží. Plusem je, pokud vybraný předmět alespoň z části koresponduje z činností, kterou provozujete. Vždy tak samozřejmě učinit nelze, ale existují i zaručené tipy, kterými nikdy nic nezkazíte.

Dobrým kompromisem je pořízení běžných věcí i těch hodnotnějších. Běžnými jsou třeba již zmíněné propisky, ale také malé bločky, kovové sponky, reklamní diáře a kalendáře, silikonové náramky, kapesníčky a další, jež vás moc nestojí a zároveň je uplatní každý. Dále si nechejte zhotovit několik tzv. VIP reklamních předmětů, které si ponecháte pro významnější okamžiky. Velmi oblíbené jsou USB flash disky, textil, deštníky, alkohol, čaje a kávy nebo čistítka mobilního telefonu.

Reklamní předmět by měl zaujmout

Možná si říkáte, že dnes jsou firemní dárky k dostání u každé společnosti, proto již nepředstavují nic, čím byste mohli překvapit. To však není pravda! Vždy existují možnosti, jak se odlišit. Jenže vám chybí nápad? Zavítejte na stránky czechimage.cz a inspirujte se jejich bohatou nabídkou. Jistě najdete reklamní předmět, který vás zaujme a splní vaše očekávání originality. Vlastní profesionální grafické studio, takže jsou vám schopni předložit návrh, který bude zajímavý a odliší se od ostatních. Navíc vám na vyžádání zašlou vzorek zdarma, abyste si byli jistí, že vámi vybraný předmět je tím pravým. Na obrázku nemusí vypadat tak, jak si představujete.

Zajistěte si u svých obchodních partnerů a zákazníků svou přízeň v běžných i méně běžných okamžicích, kdy si užíváním předmětu vzpomenou právě na vás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2017: *****

Tomáš Foldyna 1054,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Zdeněk Pešek, MBA 635,- Kč, Mgr. Eva Javůrková 1000,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Jiří Blažek 300,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Ludmila Pevná 2000,- Kč, Petra Sprincová 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jana Hrdličková 200,- Kč, Anna Trhlíková 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 689,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.