8.2.2015
Kategorie: Společnost

Referendum? Polityci si z vas robi srandu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 08|02|2015

Tuž, jak se zda, ještě vam furt nedošlo, slovenšti synci a děvuchy, že si z vas polityci robi srandu. Sice mate zakon o referendu, ale jak sami vidite, je vam to platne jak scyplemu bravkovi kabat. Ale neni se čemu divit. Kdybyste pomoci referenda mohli opravdu cosik změnit, už by ho polityci davno zakazali.

Učast 50% totiž možete dosahnut enem ve velice vyjimečnych připadach. Třeba v připadě, kdy vas polityci opravdu potřebujou (bo se pro ně chysta tučna vyslužka v podobě grantu, dotaci a jinych zlodějen) – pak su schopni zorganyzovat aji masyvni kampaň, aby přišel volit aji ten posledny cygan, vyhodňar, bača aji s baranom. V ostatnich připadach je jim to jedno. Aji o te valce s Ruskem bude rozhodnute bez vas, nikdo se vas na nic nebude ptat.

ZARODINU

No a pak su otazky, kere zajimaju vas, lidi, ale su nepřyjemne politykum. A pro tyto připady tady mame 50% učast, kera zaručuje, že žadne referendum, kere je pro vas duležite, nebude nikdy platit.

Zebral sem si učast v okrese, kery je mi blizky, bo je z Ostravy nejbliž, hned za Lyu horu – okres Čadca. Učast velice slušna, okolo 35%, odpovědi se v drtive většině bliži 100%. Jasně vyjadřena vule pracoviteho lidu ale nikoho nezajima. Statni propaganda to bude popisovat jako vitězstvi ružovych usměvavych chlapečku. 

Takže temu rozumim tak, že spojeni chlopa a chlopa se fčil može nazyvat manželstvim? Fuj. Už k vam nikdy nepojedu.

Referendum (hra na demokracyju) skončilo, zapomeňte. A jděte zase robit.

Ladislav Větvička, ostravsky cyp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
73 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.