8.2.2015
Kategorie: Společnost

Referendum? Polityci si z vas robi srandu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 08|02|2015

Tuž, jak se zda, ještě vam furt nedošlo, slovenšti synci a děvuchy, že si z vas polityci robi srandu. Sice mate zakon o referendu, ale jak sami vidite, je vam to platne jak scyplemu bravkovi kabat. Ale neni se čemu divit. Kdybyste pomoci referenda mohli opravdu cosik změnit, už by ho polityci davno zakazali.

Učast 50% totiž možete dosahnut enem ve velice vyjimečnych připadach. Třeba v připadě, kdy vas polityci opravdu potřebujou (bo se pro ně chysta tučna vyslužka v podobě grantu, dotaci a jinych zlodějen) – pak su schopni zorganyzovat aji masyvni kampaň, aby přišel volit aji ten posledny cygan, vyhodňar, bača aji s baranom. V ostatnich připadach je jim to jedno. Aji o te valce s Ruskem bude rozhodnute bez vas, nikdo se vas na nic nebude ptat.

ZARODINU

No a pak su otazky, kere zajimaju vas, lidi, ale su nepřyjemne politykum. A pro tyto připady tady mame 50% učast, kera zaručuje, že žadne referendum, kere je pro vas duležite, nebude nikdy platit.

Zebral sem si učast v okrese, kery je mi blizky, bo je z Ostravy nejbliž, hned za Lyu horu – okres Čadca. Učast velice slušna, okolo 35%, odpovědi se v drtive většině bliži 100%. Jasně vyjadřena vule pracoviteho lidu ale nikoho nezajima. Statni propaganda to bude popisovat jako vitězstvi ružovych usměvavych chlapečku. 

Takže temu rozumim tak, že spojeni chlopa a chlopa se fčil može nazyvat manželstvim? Fuj. Už k vam nikdy nepojedu.

Referendum (hra na demokracyju) skončilo, zapomeňte. A jděte zase robit.

Ladislav Větvička, ostravsky cyp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
73 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.