gym
23.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Rakousko: Imigranti měsíce sexuálně obtěžovali studentky gymnázia, úředníci to chtěli ututlat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 23|01|2016

Ti, kteří si pamatují období míru a sociální spravedlnosti, si zřejmě pamatují i ​​to, jak nás ve státech bývalého socialistického bloku přesvědčovali, že to co je na západě, tam vlastně není. Dnes roli ideologů převzali různí lidskoprávní aktivisté, multikulturní sluníčkáři, politici a podobně. Ale co je horší, přidala se k nim i policie. Například při vyšetřování hrůzných znásilnění dětí v Rotherham policejní důstojník řekl: „Naplnili nás politickou korektností. Byli jsme na kurzech, kde nám bylo vysvětlováno, že ve věcech sexismu a rasismu musíme být bez jakékoli poskvrny.“ Nic se nezměnilo.

Tři nezletilí Afghánci a jeden mladý Syřan jsou nyní obviněni ze sexuálních útoků. Nezletilí útočníci je po dobu nejméně několika měsíců bili, dotýkali se jich a nadávali jim. Jak píší noviny „The Local“, gymnazistky byly několikrát sexuálně obtěžovány.

Ředitelka školy vyrozuměla policii až po dalším brutálním útoku. 14ti-letá oběť byla bita svým 15ti-letým spolužákem. Chlapec jí rozbil hlavu o lavici, podruhé ji tlačil silně na skříň. Tehdy byla zavolána policie a dívka řekla příslušníkům, co zažila za poslední dny, ona a její kamarádky.

Policie vyslechla oběti a zahájila vyšetřování. Navzdory pokračujícímu vyšetřování, se snaží úředníci celou věc zamést pod koberec. Ředitelka jen řekla, že obvinění jsou pro ni „šokující“, a že škola nyní vyšetřuje, proč dívky trpěly tak dlouho bez nahlášení zneužití.

Agresoři všichni přišli do Rakouska jako nezletilí bez doprovodu a škola věřila, že jsou šťastní a vděční za to, že jim je dovoleno žít v Rakousku a chodit do školy,  dokonce se prý „velmi dobře začleňovali do společnosti“.

ZDROJ: medzicas.sk, thelocal.at

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.