300px-wien_praterstern_july_2008_16
13.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Rakousko: Imigrant močí před lidmi v metru a ti raději klopí oči. Mají strach …

Sdílejte článek:

HANA LOŠŤÁKOVÁ 

Je potřeba posílit střední Evropu, shodl se prezident Miloš Zeman s Norbertem Hoferem. Rakouský kandidát na prezidenta za Svobodné (FPÖ) po jednání s českou hlavou státu novinářům řekl, že je potřeba vytvořit „unii v Unii“.

Proč jsem se rozhodla dnes opět napsat článek? Už jsem se mnohokrát zařekla, že nikde nic nebudu už psát! (děkuji redakci Pravého Prostoru, že se můžu přes elektronické noviny svobodně vyjádřit). Bohužel dnes mně to nedalo, to co jsem opět viděla a prožila v Praterstern ve Vídni (viz. článek – Drsná výpověď Češky… žití s těmito lidmi v uprchlickém centru v Basileji … snad už jsem po 5 ti létech na to vše chtěla zapomenout).

Dnes 12.09.2016 jsem přijela Student Agency na Stadion ve Vídni, kde jsem s kufrem a velkou kabelou nastoupila do metra U2 směr Praterstern.

Vždy jezdím po jezdících schodech, ale s mými nemocnými rukami jsem zvolila raději výtah k S Bahn, kde před výtahem čekali matky s kočárky a staří lidé s berlemi, kde i visí nálepky, že invalidní lidé, staří lidé a matky s kočárky mají přednost!

Jakmile přijel výtah, tak okamžitě dva mladí Černoši bez zavazadel odstrčili všechny stojící lidi a vlezli do prvního výtahu a nikdo si nedovolil jim cokoliv ze strachu říct a raději čekali na další výtah. Poněvadž jsem stála první tak jsem do tohoto výtahu také rychle vešla s těmito šmejdy a pak následně ještě dvě staré paní. Všichni z těchto dvou mladých Černochů jakoby dostali strach a nikdo další s nimi nechtěl jet výtahem.

Ve výtahu jsem stála já první u dveří k východu výtahu.Ty dvě staré nemocné dámy s berlemi vystoupily v prvním patře a já zůstala s těmito muži sama ve výtahu a chvíli jsem přemýšlela co se stane. Výtah přijel do posledního podlaží S-Bahn a přesto, že jsem stále přímo u východu výtahu první černoch mne odrazil až skoro srazil na zem, že má přednost. Druhého jsem nepustila a loktem ho odrazila a řekla, že ženy v Evropě mají přednost. Vůbec jsem nevěděla co mi jsou schopni udělat, prostě jsem jednala unavená už spontánně. Naštěstí tam byli policisté v tuto dobu, neboť Prater je „vyhlášený“ nejenom drogami, ale i znásilňováním mladých dívek na toaletách těmito uprchlíky. Dnes jsem měla ale zase po náladě.

K tomu mne nedávno moje známá vykládala jak právě na trase U6 Metra, kterým nejčastěji jezdím, se konají největší bitky černých dealerů a to přímo v tomto Metru U6 a prý mladý černoch vytáhl “své nářadí” a přímo se v uličce ve vlaku metra U6 před všemi vymočil. Nikdo z cestujících nic neřekl, všichni se báli.

Proto chci věřit, že nové volby na prezidenta v Rakousku vyhraje pan Norbert Hofer. Rakouský stát je silně konzervativní, se svými určitými zásadami a kulturou, vyjma Vídně, kde žije hlavně hodně imigrantů a uprchlíků!

Proto věřme všichni , že vítězstvím pana Norberta Hofera dostane EU “nový kabát” , či EU státy si uvědomí, že být “otrokáři” Merklové, Hollandeho a Bruselu by byla největší katastrofa evropské civilizace!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.