migranti-2
11.1.2017
Kategorie: Společnost

Ptačí chřipka, nekontrolovaná migrace a „boj elit“ o naše zdraví

Sdílejte článek:

VÍTEK T. JIRÁSEK

Drobné zamyšlení o tom, jak elity dbají o naše zdraví.

Na jedné straně se hlava nehlava vybíjejí stáda drůbeže a ptactva jako prevence před ptačí chřipkou, která podle hygieniků nikdy neměla žádný zdravotní vliv na člověka.

Na druhé straně se volně po Evropě poflakují ilegální migranti s prokázanými, u nás už dávno vyhynulými chorobami jako záškrt, tubera, neštovice, obrna, hepatitida, svrab atd. Tady naše drahé elity na naše zdraví kašlou, žádná karanténa, žádné vracení v případě zjištění některé choroby, pohodička.

Jaký tedy má smysl na jedné straně vybíjení drůbeže a ptactva s ptačí chřipkou, která lidstvo neohrožuje, a na straně druhé nechat volně se poflakovat sta tisíce ilegálních migrantů se zárodky výše uvedených chorob? Co tím kdo sleduje?

Je to podobné s kouřením. Na jedné straně tu máme chemická svinstva v řekách, vzduch trávený smogem, komíny z továren, falšované emise automobilů, osevné směsy zamořující půdu, geneticky upravované potraviny. Na druhé straně se tu navozuje dojem, jakoby lidstvo od jeho vymření dělili nějací kuřáci, kteří nesou vinu za všechno zlo na planetě. Cítíte ten rozdíl? Pár kuřáků vs továrny, auta, smog? Stejně jako že budeme vyhazovat papírky do správných popelnic a chodit po správných cestičkách?

O co tady sakra těm sociálním inženýrům jde? Jaké vzorce chování to na nás zkouší? Zda podlehneme psychomanipulativním trikům honu na opeřence nebo kuřáky, aby odvedli naší pozornost od palčivějších problémů uprchlické krize nebo znečištění, erozi a znehodnocení půdy, mizerných potravin, nebo trapné ekologii?

Máme tu třeba potravinářský kombinát pro revitalizaci a rekonstruování potravin, kde se zkažené a zasmrádlé maso máchá v chemických pračkách, a pak se udí, mele na hambáče, nebo nakládá třeba na grilování, a zbytek se používá do konzerv nikoliv pro psy (tam jsou přísnější předpisy), ale pro lidi.

Takže znovu, o co tady sakra jde? Ještě se necháme krmit báchorkami, jak elitám jde o naše zdraví?!

ZDROJ: Vítek Tapin Jirásek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.