nemeckoisl
8.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Pseudohumanistický byznys

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 08|08|2016

Antideportační aktivisté v Německu radí odmítnutým imigrantům jak nebýt deportován. Porvěte se na palubě letadla a neodletíte. Dostat z Německa lidi, kteří nejsou žádní uprchlíci, je prý téměř nemožné a další obří drzost imigrantů.

Tady to smrdí a vracíme se do války do své země, než se ubytovat v nehumánních podmínkách.

Skupina čtyřiceti imigrantů z Iráku a Sýrie bědovala nad nabídnutým ubytováním. Škola v Meschede v severozápadním Německu byla předělána na azylové centrum. Měli zde zajištěny kurzy němčiny, velkou televizi, posilovnu i dětský koutek. Sprchy i toalety jsou rok staré a dvakrát denně čištěny, uvedl manažer zařízení.

Nenastěhovali se a na žádné úředníky ani nečekali a najali si autobus zpět do Bad Berleburgu odkud přijeli.

„Někteří z nás budou spát na ulicích a někteří se vrátíme do vlastních zemí, kde je válka, ale nevrátíme se zpět do Meschede“…..jeden z imigrantů.

Úředníci nenašli nic, co by se dalo nazvat nelidskými podmínkami. Podle vedoucího organizace pro pomoc uprchlíkům, Mariuse Meyera, prý převaděči často slibují běžencům dvojdomek, který prý okamžitě v Německu dostanou.

Opět se jedná „pouze“ o drzost, aroganci a nevděk, ale německé úřady to mohou také kvalifikovat jako porušení podmínek ohledně místa pobytu a dle úřadů tak imigranti ohrozili rychlé a bezpečné ukončení azylového řízení. Určitě bych nikomu nebránil v tom, že se chce vrátit do své rodné země, ale ona to jsou často pouhá slova a výhrůžky, protože dostat je domů, se Němcům nedaří ani u již odmítnutých žadatelů o azyl, kteří nebyli uznáni za uprchlíky.

Za první půlrok bylo v Německu zamítnuto 225.000 žádostí o azyl. Čt 24 dnes uvádí, že celkový počet žádostí o azyl je za tento rok v Německu 400.000. Vyhověno bylo šesti procentům z nich. Dobrovolně zemi opustilo 25.000 lidí a 11.330 jich bylo údajně deportováno. Ze tří tisíc zamítnutých Afghánců jich bylo deportováno 129.

V Německu má údajně fungovat velký pseudohumanistický aktivistický byznys, který neúspěšným žadatelům o azyl nabízí poradenství, jak se deportaci vyhnout. To už mi přijde skutečně jako trestný čin a podpora zločinnosti a nerespektování zákonů. Skandál. Tito aktivisté a humanisté mi jsou stejně odporní, jako sexuální násilníci a ostatní kriminálníci. To už je příliš.

Premiérka Severního Porýní-Vestfálska, Hannelore Kraftová poukazuje na to, že je nemožné dostat ze země lidi, kteří nejsou žádnými uprchlíky. Dohoda Angely Merkelové o deportacích s Alžírskem a Marokem je slabá a v praxi téměř nepoužitelná. „Vláda nás nechala ve štychu“.

Mnoho z imigrantů, kteří nedostali v Německu azyl se vrátit odmítá, ač zdaleka ne všichni jsou ze Sýrie, nebo Iráku, ale často jsou z Pákistánu, Alžírska, Albánie, Kosova, nebo Maroka.

Ti vlastizrádní aktivisté údajně radí odmítnutým imigrantům, aby vyvolali na palubě letadla, které je má deportovat domů incident, aby se rvali a díky tomu domů neodletí. Píši údajně, ale už by mě to asi ani nepřekvapilo. Je to prostě bohužel i byznys, ale nechutný. Aerolinie berou na palubu jednoho až dva „uprchlíky“, kteří nebyli úspěšní jako žadatelé o azyl v Německu.

V průběhu soudních řízení jsou úředníci často zastrašováni a mladí Maročané, či Afghánci vyhrožují sebevraždou. Stejný trik sehrál i Mohammed Daleel, který se odpálil nedávno před festivalem v Ansbachu. Naštěstí zabil pouze sebe, ale dalších 15 lidí zranil. Dělá se mi zle, když si představím, že mu třeba nějaký ten aktivista radil, jak se vyhnout deportaci. Špinavý byznys.

Někteří ti „hodní“ poukazují, jak se snížil příliv uprchlíků a jak Evropa propadla hysterii, ale například počet Turků, kteří letos v Německu požádali o azyl se prudce zvýšil. Téměř stejně jako za celý loňský rok. V Německu žije asi 3.000.000 tureckých „Němců“.

Téměř stále teď čtu, jak jsou všichni ti pachatelé duševně vyšinutí, ale přední rakouský psychiatr Georg Psota varuje, aby média neoznačovala teroristy za duševně choré. “ Teroristické útoky politických extremistů a náboženských fanatiků nejsou důsledkem deprese, nebo jiné duševní nemoci, ale v prvé řadě jejich kriminálního jednání.“

Velmi mě zaujala slova pana kardinála Dominika Duky: „Chci právě v této chvíli vyzvat všechny lidi dobré vůle, aby se spíše modlili za oběti teroru a méně hledali omluvy a výmluvy pro teroristy. Rád bych, abychom neskandalizovali ty, kdo v dobré víře hovoří o obavách z budoucího vývoje či o příčinách toho, co Evropu potkává. Mohlo by se snadno stát, že zatímco se budeme přetahovat na svém dvorku, za jeho ohradou se budou dít věci tak závažné, že na ně nakonec ani nestačíme zareagovat. Máme totiž za povinnost chránit své bratry a sestry, své země i svou víru.“

Na závěr ještě napíši, že před pár dny byl v ČT literární historik Martin C. Putna a přesně to, nač pan kardinál Duka poukazuje, předvedl v přímém přenosu. Hlavně neříct něco špatného o Islámu, a tak vlastně mluvil spíše o Breivikovi a muslimských teroristech, kteří vlastně ale nejsou pravými muslimy. Mě nepřekvapil.“Vykládat to jako střet Islámu a křesťanství, znamená hnát svět do zkázy. Křesťanská Evropa již neexistuje. To, o čem mluvíme je spíše Evropa osvícenská.“

To je teda osvícenost pana Putny. Děkuji nechci.

„Západní elity se se sebevražednou tvrdohlavostí vzpírají pojmenování nepřítele. Konfrontovány s útoky v Bruselu, nebo Paříži dávají přednost představám filozofického boje mezi demokracií a terorismem, mezi otevřenou společností a fanatismem, mezi civilizací a barbarstvím …“

Švýcarsko se rozhodlo po téměř čtvrt století stáhnout jednou provždy svou přihlášku do EU.

Rozumím jim, trochu jim i závidím jejich nezávislost, ale stále věřím, že i my budeme jednou rozhodovat sami o sobě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 8 033,00 Kč
Vybráno 22.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.