10.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Proimigrační propaganda se hroutí: Kriminalita uprchlíků roste dramatickým způsobem

Sdílejte článek:

PETER KRÁLÍK 10|10|2015

Německá kancléřka Angela Merkelová uvedla, že obrovské množství muslimských imigrantů, kteří zaplavili Evropu a hlavně Německo, představuje „příležitost“.

Co je součástí této „příležitosti“, se můžeme podívat nyní:

  • V úterý večer došlo k hromadné rvačce mezi uprchlíky z Afghánistánu a Albánie. Asi 60 uprchlíků šlo po sobě v táboře v okrese Wilhelmsburg. Někteří byli vyzbrojeni železnými tyčemi, svědci také uvedli, že uprchlíci měli zbraně, což potvrdil i policejní mluvčí.
  • V Dolním Sasku, v Braunschweigu, byla také bitva mezi 300 až 400 uprchlíky z Alžírska a Sýrie. Předmětem sporu bylo kradené zboží.
  • V Hamburku bylo pět uprchlíků zraněno, jeden musel být hospitalizován s těžkými zraněními. Jestli byl pobodán, bylo zpočátku nejasné. Policie nasadila velký kontingent a na místě oddělila bojující Afghánce a Albánce. Nasazených bylo až 30 policejních aut. Poté, co se policii podařilo zastavit boj, byl zapálen stan. Dva lidé byli otráveni kouřem. Není zatím jasné, zda existuje souvislost mezi žhářstvím a šarvátkami mezi imigranty. Podle policejní mluvčí byli na místě zjištěny stopy drog.

Podle statistik Federální kriminální policie v Německu, se počet trestných činů spáchaných žadateli o azyl, dramaticky zvýšil. Vzhledem k velkému počtu přistěhovalců to není překvapující. V roce 2013 bylo zaznamenáno 32 495 trestných činů a v roce 2014 již 53 890. A to zejména „díky“ prudkému nárůstu krádeží (od 9421 do 16066) a útokům s následky zranění (od 5172 do 8994).

743

Merkelové „příležitost“ se mění na příležitost pro No Go zóny. Pro sebevražedné útoky. Pro organizovanou trestnou činnost a stálé nepokoje ve čtvrtích a městech, kde vládnou muslimské gangy, které se rychle vyvíjejí do milicí, stejně jako to dělají na Blízkém východě, píše Daniel Greenfield.

Merkelová se zapíše do dějin Německa tím, že bezprecedentně zvýšila muslimskou populaci v Německu. Je to evropská matka muslimů. Noviny Bild zveřejnily tajný vládní dokument. Ten odhaduje, že se počet imigrantů v tomto roce zvýší v Evropě až na 1,5 milionu.

Zpráva je mnohem horší, protože dokument odhaduje, že každý imigrant si přivede až osm dalších členů rodiny, jakmile se usadí, čímž se číslo vyšplhá celkem na téměř 8 milionů.

To je téměř 10 procent obyvatel Německa.

Imigranti jsou většinou mladí muži, kteří vstupují do rychle stárnoucí země, jejíž mladá mužská populace je pod pěti miliony. I v samotném Německu se muslimská populace v současnosti blíží k pěti milionům. Střední věk německé muslimské populace je 34 let, zatímco průměrný věk pro celkovou populaci je 46 let.

S čísly jako jsou tyto, není divu, že Merkelová se horečně snaží přesunout břemeno odpovědnosti na jiné. Nadává východoevropským zemím za jejich nacionalismus a poučuje je, že se samy nechtějí poučit z jejich vlastní komunistické historie. Jenže Merkelová sama dnes představuje politickou sílu, která chce tyto národy připravit o svá práva a nezávislost, dodává ve svém druhém článku  Daniel Greenfield.

ZDROJ: Peter Králík

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.