30.7.2013
Kategorie: Společnost

Proces s RWU. Co je to za politický establishment, který se bojí i několika mladých žen?!

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 30|07|2013

Přesně za týden začne u pražského soudu proces proti 15 mladým ženám, které byly sdruženy v neformálním sdružení Resistance Women Unity. Obžalované mladé dámy se údajně dopouštěly v letech 2007-9 propagace nacismu, fašismu jednak na veřejnosti, tak v soukromí. Každý, kdo je se situací v ČR obeznámen, ale ví, že se o žádný boj proti neonacismu nejedná. Je to jen další z procesů politicky korektních „neomarxistických pseudo elit“, jak zlikvidovat politickou konkurenci a politické protivníky. A musí to již být s pravdoláskou nahnuté, když se bojí i několika ženských… Ano, několika obyčejných žen….mezi nimiž je například zdravotní sestra, žena na mateřské, pošťačka, právnička, či účetní… tak podle pravdolásky vypadá ona vážná „hrozba“ pro demokracii.

 

 

Obžaloba připomíná komunistické procesy

 

Ty mladé ženy se dopustily údajně řady zločinů a přečinů, na které se vztahuje „pověstný“ paragraf 260 a za to jim hrozí několikaleté nepodmíněné tresty odnětí svobody. Vždyť považte, čeho se tyhle rozvracečky našich pokojných domovů údajně dopustily – v rámci veřejných shromáždění například – držení megafonu na veřejném vystoupení, demonstrace proti nezávislosti „Kosova“. Hlavní neonacistické rejdy ale podle všeho probíhaly v soukromí – ať to byl dětský den, či mikulášská besídka! Každý pravdoláskař, nebo politicky korektní neziskovkář musí uznat, že tohle „občanská společnost“ nemůže trpět! Vždyť co všechno se tam mohlo udát?! Děti pod dohledem vlastních rodičů nejspíš asi chtěly na dětském dni závodit v soutěži o nejlepší portrét H. Wessela, či (nedej Bože) samotného A. Hitlera. Nebo snad dokonce anděl na mikulášské besídce mohl mít hitlerovský knírek…a čert pak představoval jistě zakukleného příslušníka SS slovenské divize Der Teufel. Nebo uvažte držení megafonu, vždyť to lze považovat minimálně za vojenský výcvik za účelem „svržení vlády občanské společnosti“. Sice se nic z výše uvedeného ze strany obžalovaných neudálo. Jsem si však jist, že „vyhlášení soudní znalci“ z oboru extremismu si s tím poradí a pomocí svých „vědeckých metod“ je pro soud odhalí.

 

 

Co je to za politický establishment, který se bojí i několika mladých žen?!

 

Neomarxistické a nedemokratické pseudo elity (pravda-láska) sice hlásají universálnost a oblíbenost svých ideologií mezi veřejností. Ale zdá se, že to tak nebude. Vždyť jaké nebezpečí představuje pro skutečně svobodnou zemi 15 „holek“, které se jen hlásí především k hodnotovému národnímu konzervativismu?! (jako je vlastenectví, tradiční rodina, či odmítání multikulturalismu, politické korektnosti atd.) Ale i kdyby se tam chtěly říkat cokoliv jiného, tak je to jejich věc – mají zaručenou svobodu projevu. Když opomenu, že skutečně silný stát se přece neobává jiných názorů, tak je ještě větší ubohost vrhnout se na „ženy“, které jsou prostě slabší a nemohou se většinou tak bránit jako muži. Jestli se nějaká politická „elita“ bojí 15 holek, tak je to banda nýmandů a ubožáků a zasluhuje si odstranit! Stejně tak je nechutné, když je politicky korektní mainstream vláčí v bahně účelových pomluv!

 

Ústava jako cár papíru!

 

Vzal jsem si z knihovny Ústavu ČR, kde se píše cosi o „svobodě myšlení, svobodě projevu, či svobodě shromažďování“, nebo jinde se píše o tom, že „stát se nesmí vázat na určitou ideologii“… žádnou jsem myslel, že ani neomarxistickou politickou korektnost. Jaký má Ústava smysl, když se takhle flagrantně porušuje… Doporučoval bych tedy, aby byla příště tištěna pouze na jemném papíru. Pak by se z ní daly balit cigarety, či pro nás nekuřáky by měla možnost využití na toaletě v případě potřeby…. Politikům bych pak doporučil, aby se nedivili, když si na ně policie došlápne za nesmysly, vždyť oni sami to umožnili a léta tolerovali/podporovali v rámci „boje proti neonacismu“…!!! Teď je pozdě „bycha“ honit. Svoboda buď bude pro všechny, nebo nebude nakonec pro nikoho…to snad nemusím nikomu připomínat!!!

 

Pokud ten proces skončí jinak než plným osvobozením obžalovaných, tak se máme na co těšit!! Dneska je to pár mladých žen, zítra to bude odpůrce homosexualismu, feminismu, ekologismu, multikulturalismu… a pozítří zase majitel pekárny, nebo autoservisu…..

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 130,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.