9.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Proč vyrazit na dovolenou s obytným autem?

Sdílejte článek:

(PR) 09|07|2015

Už vás nebaví typický model dovolené, kde jste celý týden zavřeni na jednom jediném pokoji, navštěvujete tu samou pláž a stravujete se ve stereotypně vyhlížejícím podniku? Nudí vás tyto výlety a rádi byste v letošním roce oživili rodinné cestování? V takovém případě vás jistě zaujme půjčovna obytných vozů.

Novodobý trend rozmáhající se mezi mladými, starými, svobodnými i početnými rodinami. Možnost vyjet kamkoliv bez jakýchkoliv zábran, bez omezování a bez hranic.

Spoustu nových a nevšedních zážitků vám přinese společnost MAXCARAVAN, u níž si vyberete jeden ze dvou luxusních modelů obytných aut.

Zapomeňte na cestu, jeďte na vlastní pěst

Proč se sužovat a omezovat řadou nařízení konkrétní cestovní kanceláře, když lze za dobrodružstvím vyrazit zcela volně. Navíc jste naprosto nezávislí. Každý den si zastavíte, kde budete chtít a přesně na tom místě se i vyspíte.

Dovolená, během níž poznáte daleko více, než je obvyklé. Všechny dny vyhrazené pro rodinu máte plně ve své moci a je jenom na vás, kde a jak je strávíte.

bg-hp

Pronájem luxusních obytných vozů

Zahledíte-li se do vozového parku uvedeného specialisty, jistě vašemu oku neuniknou dva populární a pro cestování naprosto exkluzivní vozy.

· Sunlight T68

· Sunlight A72

Obytné a dostatečně prostorné zázemí, v němž naleznete jídelní soupravu, satelit, televizor, couvací kameru nebo zatahovací markýzy. Potřebné soukromí si vytvoříte na libovolném místě v Čechách či v zahraničí.

Pronájem obytných aut je doprovázen i spoustou bonusů.

· Dálniční známka v ČR

· Ekologická známka potřebná v Německu

· Slevové karty

· Havarijní a zákonné pojištění v ceně

Získejte řadu nadstandardních služeb

Neomezujte se z pohledu navštíveného státu nebo počtu najetých kilometrů. Rozhodnete-li se pro pronájem obytných vozů od firmy MAXCARAVAN, určitě se můžete spolehnout na jejich prvotřídní technický stav, neboť prochází důkladnými servisními prohlídkami.

Starat se ostatně nemusíte ani o svoje vlastní vozidlo, které lze parkovat přímo v sídle společnosti, dokud se nevrátíte ze své nezapomenutelné dovolené s obytným autem.

Značka vozů Dethleffsu Sunlight je dlouhodobě prověřená a na trhu s obytnými vozidly a přináší ten největší luxus, jemuž se lze oddávat již od 2 100 Kč za jediný den.

Vydejte se obytným vozem kamkoliv

Letní sezóna je již v plném proudu. Neotálejte s rezervací obytného vozu na vámi plánovaný termín a užívejte si zcela netradiční dovolenou. Vyměňte cestovní kancelář za luxusní a pohodlné zázemí, se kterým se dopravíte kamkoliv budete chtít.

Půjčovna obytných vozů ostatně neopomíná ani na stálé a pravidelné zákazníky, jež mohou získat věrnostní kartu s příjemnou slevou. Další z důvodů, proč vyrazit na dovolenou v obytném domečku právě s výše uvedených specialistou.

Neotálejte, dovolená snů se již netrpělivě blíží.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.