bures
9.10.2016
Kategorie: Společnost

Proč vyhrál volby agent (Ne)Bureš?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RICHARD PERMAN

Tak nám zase agent Bureš vyhrál volby. A zase jsem ani od jednoho politologa, sociologa, či jiného experta v ČT neslyšel pořádné vysvětlení proč je tomu tak. Jak je možné, že člověk s prokazatelně špatnou minulostí může takto oslovovat voliče a čím je vlastně oslovuje.

Marně jsem bádal po nějakém uceleném vyjádření tohoto tvora a nenašel jsem nic. Pouze hraní na ty nejtemnější pudy člověka, jako je závist, zloba a nenávist k někomu úspěšnějšímu. A v tom je zakopaný pes. Ty takzvané zavedené politické strany dokázaly lidem za těch 25 let tak znechutit politiku, demokracii a svobodu rozhodování, že většina obyčejných lidí, jak voliče s oblibou nazýval buldozer Jyrka, a zejména ti starší, vzpomínají na reálsocialismus let osmdesátých, který jim agent Bureš svým chováním, vyjadřováním a neprogramem svého hnutí naprosto správně a řekl bych i cíleně připomíná.

A tak voliči, kteří tajně házeli dříve hlas komunistům, ho dnes veřejně háží Burešovi, protože ten s těma hospodskejma a dalšíma parazitama, co je okrádají rázně zatočí.

K nim se přidali voliči ČSSD, kteří už mají Sobotky plné zuby a agent Bureš jim připomíná staré časy, kdy volby byly ještě povinné.

Bohužel je v tomto státě 60% voličů, kterým je zřejmě úplně všechno jedno a nebo možná potajmu doufají, že to ten agent Bureš dokáže otočit zpátky k tomu socialismu bez jejich přispění, a oni, ač budou rádi, že tomu tak je, budou ale moci po hospodách, které ponesou jméno Agrofertu pokřikovat : koho jste si zvolili, toho máte.

K čemu však povede vláda jednoho muže, který zcela jasně říká, že chce mít celý stát pod svojí kontrolou, jsme v nedávných dějinách párkrát viděli. Můžeme se smát, že individua jako Šafr, Janda, Rejžek a další propadají panice, ale upřímně řečeno, začínám z toho mít taky nepříjemný pocit.

ZDROJ: Richard Perman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.