war
18.5.2018
Kategorie: Společnost

Proč tuto válku prohrajeme: Protože na ulicích nerachotí tanky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Otevřená válka je když napochodují cizí vojska do ulic, a situace je nad slunce jasná. Pokud ale kanonfutr přichází coby oběti nad kterými je nutno se ustrnout a pomoct, tak je najednou situace nepřehledná. Fotečky dětí které se plaví či pochodují do bezpečné Evropy ze zemí kde údajně se válčí, země o kterých většina neví ani kde se nacházejí, natož aby věděli že tam válka není, to vše je účinnější než střelba na ulici či hukot stíhaček.

Na nějaké neslané nemastné útoky allahoakbarovců si lidé už zvykli, takže musíme dát za pravdu londýnskému starostovi že tyto útoky patří ke všem velkým městům. Útoky jsou sporadické, a vidíme že alláh je troškař, stačí jeden usmrcený nevěřící pes, a věčná soulož v ráji zaručena. S tím se už lidé smířili, jsou to stejně vyšinutí jedinci, a my to umíme líp, Hepnarové stačil náklaďáček rachotinka, jiný nádiva vystřílel hospodu, a jinde v cizině také váli.

Jenže válka se odehrává jinde, největší nebezpečí je že to nevypadá jako válka, ale pokus o soužití, sice se to zadrhává, ale my to dokážeme, střet kultur je obohacování, neházejme je do stejného pytle, více lidí zemře na silnicích než při teroristických útocích. Tudíž zatímco se přiblble diskutuje o tom zdali jsou všichni muslimové teroristé, tak se oni dostávají do vrcholných pozic ve vládách, no, i do nevrcholných, postupně se povoluje aby zahalovali své ženy, aby se uráželi pro blbosti, a hlavně, naši zrádci si dováží další břemena a budou to dělat legálně, když se lidem nelíbí ilegálové. Daňový poplatník to zacáluje.

Ale úplně největší nebezpečí spočívá v jejich počtu, přichází jich tisíce denně, a coby legální přistěhovalci budou mít nárok na slučování rodin. I to by šlo, jenže ti co přichází jdou za bezpracným životem, když už ví že na něj mají právo, a lze si vydupat, vykřičet, vyprotestovat větší sousto.

Ale úplně nebezpečnější je nereagovat na snahu o integraci. Nepovedla se s migranty, bude se teda tlačit na ukolébané, poslušné a netečné občany EU. Zatím se jen nadhazuje že – je vidět že migranti lezou do peněz a politici a ziskovky nechtějí pustit větší chlup, musí si z toho trochu nahrabat – braní uprchlíků domů je fajn, prý aby jste je integrovali, pánbůh vás odmění. Dost naivů se na to nachytá, přislíbené peníze také budou lákat, ale to brzo přejde.

A co myslíte že se pak stane? Už je málo pamětníků co by mohli vysvětlit přebytečné metry za totáče, když váš bejvák nebyl mrňavý, tak jste si museli nechat nastěhovat domů nájemníky, nebo platit za přebytečné metry. Buď jste měli štěstí jako moje rodina která to vyřešila tak že příbuzní co platili nájem jinde šli k nám. I tak to nebyl ráj, ale šlo to. Jiní museli brát i nepřizpůsobivé.

No a slavná neomarxistická EU už začíná šlapat podle sovětů. Nebo si myslíte, že se to nemůže znovu stát? A jak bojovat proti takové humanitní válce? Příčí se lidské nátuře použít jakékoliv násilí proti civilům, neozbrojeným, kteří jsou, přiznejme to, celkem chudáci. Natož jedná-li se o rodinu. Takže silácké řeči – vystřílím to, to se dělat nebude. Až na pár jedinců, zase ti vyšinutí jedinci, že?

Tuhle vojnu už prohráváme. Babiš podpsal marakéšskou zradu, podepíše Dublin IV. Z V4 už je jen V2. Tohle je začátek konce.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.