15522-profile400-black
12.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Proč se headhunter hodí i špičkovému IT odborníkovi

Sdílejte článek:

(PR) 12|11|2015

Každý dobrý programátor si umí najít práci snadno. Je to pravda? V oboru IT je dnes hodně zajímavé uplatnění. IT pracovníci mají na výběr mnoho nadstandardně placených pozic. Bezesporu. Proto si mohou programátoři a vývojáři myslet, že nepotřebují služby headhuterů. Ale opak je pravdou. Na trhu jsou firmy, které každý programátor a vývojář nezná. Může je poznat díky dobrému headhunterovi. Špičkoví programátoři se díky headhuterům dostávají k exkluzivním nabídkám spolupráce, které se jim doposud vyhýbaly. Kvalitní headhunter umí odvést velmi užitečný kus práce, která pomůže každému.

Doporučení od headhuntera má jistou váhu

Doporučení a reference mají váhu. To je jasné každému. Způsobů hledání nové práce je mnoho. Spoustu lidí v IT hledá nové příležitosti pomocí osobních kontaktů, známých a rodiny. Na mnoho programátorů zbývá hledání na inzertních serverech a fórech. Nebo přímo na stránkách firem. Oslovit firmu je jednoduché. Ale existuje ještě jednodušší a efektivnější způsob. Oslovit firmu prostřednictvím headhuntera. Doporučení od kvalifikovaného headhuntera má mnohem větší váhu.

Headhunter dává tipy na zajímavé a bohaté firmy

Profesionální headhunter má kvalitní kontakty. Je schopen zprostředkovat nabídky práce, které nejsou veřejné. Tyto nabídky mohou každému programátorovi zajistit mnohem lepší výdělky. Za zmínku stojí další faktor. Služby dobrých headhunterů se draze platí. Zaplatit headhuntera si mohou dovolit jen bohaté a bonitní firmy. Headhuteři tedy automaticky nabízí práci pouze v zajímavých a úspěšných firmách. Headhunter umí perfektně spárovat požadavky lidí a možnosti firem.

Možnost diskrétně prozkoumat trh

Vyhledávání nové pracovní příležitosti je pro mnohé lidi diskrétní a soukromá informace. Plánovanou změnou práce se mnozí neradi chlubí. Headhunter může zajistit nezávazné prozkoumání pracovního trhu v IT. Využití služeb headhuntera je naprosto diskrétní, dobře zná situaci na trhu, vnitrofiremní vztahy, platy, detaily o konkrétních pozicích a další užitečné informace. Z těchto důvodů je šance na získání zajímavého, ale zároveň i velmi dobře honorovaného zaměstnání daleko vyšší, pokud využijete pomoci headhuntera.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.