volb
8.2.2017
Kategorie: Společnost

Proč je Bureš favoritem voleb?

Sdílejte článek:

MARTIN MIKOLÁŠEK

Shlédl jsem nějaké průzkumy popularity/důvěry v (ne)STBáka Bureše a vypadá to, že v nadcházejícíh volbách bude Bureš hlavní favorit i přes „sorryjako“ čapí hnízdo atd. A proč taková popularita?

 

No, imho lidem ani tak nevadí, že si Bureš nakrade miliardy z dotací a pomocí zákonů ušitých na míru. Vadí jim, že soused jede k moři, pořídil si novou oktávku a montovanej pasivní domek, zatímco oni jednou k Mácháči, maj 10 let starou fábii a barák po babičce.

Protože ten zloděj miliard je s ničím nekonfrontuje. Soused živnostník je konfrontuje s jejich vlastní neschopností a leností.

Viz EET. Ono se tak nějak všobecně ví a dokonce to potvrzují i oficiální zfalšovaná čísla, že to žádné výrazní zlepšení výběru daní nepřinese a to málo, co to přinese navíc, se ihned vytratí v nákladech na provoz toho systému. Přesto je to u určité části populace velmi populární, protože si stát došlápne na někoho odvedle a bude ho buzerovat, takže možná nakonec opustí svůj obchod nebo živnost a bude stejnej lůzr jako všichni okolo.

To je přece tak opojné, moci si sáhnout na cizí peněženku a dokonce osud. Je to naprosto dokonalé legální násilí. Zloději všech kategorií, násilníci a vyděrači jsou pitomci, že si špiní ruce a dělají to sami, daleko lepší je najmout si kurvu v kravatě a zůstat ctnostným občanem.

ZDROJ: Martin Mikolášek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.