volb
8.2.2017
Kategorie: Společnost

Proč je Bureš favoritem voleb?

Sdílejte článek:

MARTIN MIKOLÁŠEK

Shlédl jsem nějaké průzkumy popularity/důvěry v (ne)STBáka Bureše a vypadá to, že v nadcházejícíh volbách bude Bureš hlavní favorit i přes „sorryjako“ čapí hnízdo atd. A proč taková popularita?

 

No, imho lidem ani tak nevadí, že si Bureš nakrade miliardy z dotací a pomocí zákonů ušitých na míru. Vadí jim, že soused jede k moři, pořídil si novou oktávku a montovanej pasivní domek, zatímco oni jednou k Mácháči, maj 10 let starou fábii a barák po babičce.

Protože ten zloděj miliard je s ničím nekonfrontuje. Soused živnostník je konfrontuje s jejich vlastní neschopností a leností.

Viz EET. Ono se tak nějak všobecně ví a dokonce to potvrzují i oficiální zfalšovaná čísla, že to žádné výrazní zlepšení výběru daní nepřinese a to málo, co to přinese navíc, se ihned vytratí v nákladech na provoz toho systému. Přesto je to u určité části populace velmi populární, protože si stát došlápne na někoho odvedle a bude ho buzerovat, takže možná nakonec opustí svůj obchod nebo živnost a bude stejnej lůzr jako všichni okolo.

To je přece tak opojné, moci si sáhnout na cizí peněženku a dokonce osud. Je to naprosto dokonalé legální násilí. Zloději všech kategorií, násilníci a vyděrači jsou pitomci, že si špiní ruce a dělají to sami, daleko lepší je najmout si kurvu v kravatě a zůstat ctnostným občanem.

ZDROJ: Martin Mikolášek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.