bures
20.9.2017
Kategorie: Politika

Proč Babiš nemůže být nikdy politikem (natož dobrým)

Sdílejte článek:

DAN NENOS

V roce 2011 se nám do životů již otevřeně začal tlačit zajímavý element z oblasti podnikání Andrej Babiš.
Slovák, který se rozhodl zachránit Českou republiku a všechny poctivé občany, které okrádaly tradiční politické strany, živnostníci a malí a střední podnikatelé. Slovák, který neumí česky a vlastně asi ani slovensky. Autista a sebestřední psychopat s cílem stát se sociopatem.

Andrej Babiš vybudoval Agrofert, což není žádná psí bouda. Kdyby to totiž byla psí bouda, dalo by se mluvit o nějakém budování. Agrofert je totiž konglomerátem ukradených podnikatelských subjektů, které Babiš získal způsobem tzv. krizového řízení.

Podnikatelské subjekty, které se dostaly do krize, jal se Andrej Babiš zachraňovat, aby je zachránil. Nikde ale příliš nevykřikuje, že nejdříve různými mafiánskými kejkly, vydíráním a managerskými tahy krizového managera jeho Agrofert tyto podnikatelské subjekty do krize dostal.

Aby to tak mohl provádět, měl v tradičních politických stranách nasazeny své agenty, kteří mu pomáhali s přizpůsobováním legislativy a kontrolou Policie ČR, státních zástupců a soudců.

Každý velký subjekt časem začne trpět tlakem vnitřních odstředivých sil, takže ho musíte upevňovat a stále více kontrolovat a řídit. Stejně tak na něj destruktivně působí vnější síly, tzn. obchodní konkurence, která má své zájmy.
Andrej Babiš zjistil, že jeho poslíčci již nestíhají prosit o moc a on se prostředníků musí zbavit. Všimněme si, slovo „zbavit“ je Babišovo oblíbené slovo.

A tak vstoupil Babiš do politiky přímo. Samozřejmě člověk, který má trochu rozumu a alespoň rámcově cítí, že demokracie není totalita, nikdy nemůže dát Babišovi hlas. Intuitivně cítí, že chytá-li ho politik na koblihu, není to chytání na inteligenci.

Babiš si pochytal své agenty StB, bývalé komunistické lampasáky, členy tradičních stran ČSSD, ODS, KSČ, jenom lidovce nechal v klidu. Ty si připravil jako tradiční krytí Národní fronty, kde jsou lidovci jako doma. navíc lidovci mají ve svých řadách tolik bohorovných komunistů, že by jim KSČ mohla závidět.

Babiš tedy vytvořil ANO2011 – hnutí proti lži a nenávisti malých a středních podnikatelů. To jsou ti, kteří každý boží den pracují, živí sebe a své zaměstnance a mají stále větší problémy s byrokracií, natož aby jim zbýval čas zabývat se politikou. Ale cítí, že je jim stále hůře. A najednou přichází spasitel, který říká, že chce stát řídit jako firmu.
Mnoho z těch malých podnikatelů si v té chvíli řeklo: konečně někdo, kdo nám pomůže.

Ale ten někdo neříkal před volbami nic o kontrolních hlášeních, EET, likvidačních pokutách a ještě větším bordelu v zákonech. Ten někdo Andrej Babiš jim slíbil, že bude lépe. A tak mnoho malých živnostníků v naději, že BUDE LÉPE dalo hlas velikému vezírovi, managerovi. Ale nebylo. Brzy se ukázalo, že ti, kteří dali Babišovi hlas, jsou jeho konkurenti a hlas Babišovi pomůže ničit je samotné.

Přišla etapa číslo 2: zisk hlasů lúzy, pitomců a lidí netušících, co podnikání obnáší. Že to je stavění psích bud a nikoliv kradení firem ála Babiš. U těchto je to jednodušší, funguje závist: pan nebo paní od sousedů podnikají, mají novou Fabii, nastal čas je nabonzovat. A to Babiš rozvíjel naplno okamžitě, jak se dostal do funkce ministra financí. kdo řídí finance, řídí stát.

A proč nemůže být hydra Babiš politikem?

Jelikož dříve nebo později se každý občan ČR stane jeho konkurentem. Každý jeden občan je ve střetu zájmů s oligarchou a mafiánem Andrejem Babišem.

ZDROJ: Facebook Dan Nenos

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.