man-937665_960_720
22.2.2016
Kategorie: Společnost

Pro západoevropany jsme pořád hloupé opičky z divokého východu

Sdílejte článek:

DAVID VLK 22|02|2016

Ani 25 let budování kapitalismu a občanské společnosti nám nepomohlo, aby se na nás západoevropané přestali dívat skrz prsty. Mám pocit, že nás mají pořád za otravné a prolhané lůzry z východu, kteří jsou dobří na podřadnou práci.

Nedávno jsem prodal koupelnu paní do Belgie. Je to Češka staví si tam dům. Obklady a dlažby si koupila u nás v Čechách. Když jsem se jí ptal jak to tam funguje, tak mi řekla, že celý obor v podstatě ovládají východoevropští řemeslníci. Hlavně polští obkladači a instalatéři. Bez těchto lidí z východu, by v podstatě nebyla schopna dům postavit. Přesto se Belgičané na východoevropany dívají pořád z patra a ohrnují nad nimi nos. Před dvěma lety jsem byl na návštěvě v severní Itálii u jedné Češky, která se tam vdala. Vyprávěla mi jak jí asi 6 let trvalo, než se sní sousedky začaly zdravit. Dodnes je pro ně, ale blonďatá zlatokopka odkudsi z „Díry na Ukrajině.“  A takhle bych mohl pokračovat dál. S Němci, Španěly atd.

Na probíhajícím summitu EU je jedním z témat, jak udržet Velkou Británii v Unii. Jednou z podmínek, kterou si Británie klade, je omezení podpory v nezaměstnanosti a přídavků na děti pro pracující z východní Evropy. Práci východoevropanů samozřejmě Britové chtějí, protože bez polských instalatérů by byli v háji a samozřejmě v „Britské kvalitě“ na britské dávky ale „Drbani z východu“ právo mít nemají. Samozřejmě odvody, daně a pojištění musejí východoevropané taky platit v „Britském standardu“, ale na těch sociálních vymoženostech by Britové rádi ušetřili.

Potřebují totiž asi prachy na imigranty ze severní Afriky. Ti totiž nejsou schopni vykonávat práci v „Britském standardu“ takže je musí živit na podpoře. A tak je občan členského státu EU pracující v jiném státu EU méně, než přivandrovalec z Afriky žijící ze sociální podpory.  

A pak že jsou si v EU všechny národy rovny. Nejsou. Žijí v ní „Lidé ze západní Evropy“ a „Opičky z východní Evropy.“ Jen nevím jestli jsem někdy chtěl být něčí opičkou!!

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
154 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.