cupcake-340173_960_720
24.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pro vášnivé pekaře i cukráře

Sdílejte článek:

(PR) 25|03|2016

Mnozí tvrdí, že nejkrásnější pocit je okamžik, kdy se těsto v troubě hezky nadýchne a vyroste ve formě stejně zázračně, jako malé semínko z půdy. Ať už jste jen sváteční pekaři nebo pečete pro své milované nejméně každou neděli, jistě tento pocit znáte.

dort1Mnozí by řekli, že na pečení vlastně nic není, my tvrdíme, že pečení je bez nadsázky opravdová věda. Jen se nad tím zamyslete, celý proces pečení začíná přípravou, kdy šikovná kuchařka či kuchař pečlivě a trpělivě odvažuje potřebné suroviny, ručním hnětením těsta do něj vloží skrz své ruce lásku, se kterou pro své blízké peče a pak ta chvíle napětí a očekávání, když váš výtvor poprvé ochutnají ústa milovaného člověka, pro něhož bylo pečeno.

Všem, kterým je odměnou prázdný talíř a pochvala všech strávníků, nabízí internetový obchod Pro – Pečení vše potřebné a ještě mnohem více.

Formy, válečky, vykrajovátka ..

Pro milovníky pečení bude návštěva internetového obchodu Pro – Pečení doslova opravdovým zážitkem. Sortiment je zde totiž více než pestrý a naleznete tady vše od nejzákladnějších věci až po vychytávky, se kterýma bude pečení ještě mnohem zábavnější. V e-shopu najdete zkrátka vše, co budete potřebovat na běžnou bábovku k odpolední kávě i k upečení několikapatrového narozeninového dortu.

Profesionální cukráři najdou v nabídce obchodu Pro – Pečení vše potřebné pro jejich každodenní práci a amatérští pekaři a cukráři konečně odhalí krásu a preciznost svátečních dortů, jež vídávají za výlohou cukrářství. Pro – Pečení není jen obyčejný obchod s domácími potřebami, je to ráj všech zapálených cukrářů, a tak zde naleznete i takové vychytávky jako jedlé lepidlo, lesk na čokoládu a marcipán, jedlé krajky, potravinářské barvy a další potřeby a suroviny pro pečení.

Doveďte pečení k dokonalosti a nechte své blízké obdivovat své cukrářské výtvory.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.