kourenizena
21.5.2017
Kategorie: Humor

Přišla patrola, matko

Sdílejte článek:

RED HOOK

Jsem četl, že jak za dva týdny přijde zákaz kouření v knajpách, že z toho města a obce začínaj nervóznět. Je chápu. Ona to není žádná prdel. Stalinističtí teroristi, co tohle prosadili, si sice mnou ruce, jak zase lidem dokázali vytunit život, ale každá mince, pokud pomineme minci möbiovu, má dvě strany.

Odbočka – neberu nekuřákům právo na nekuřáckou hospodu, ale byl bych rád, aby se kuřákům nebralo právo na hospodu kuřáckou. Obé může koexistovat. Pokud tedy dementi nezaúřadujou.

Z5. Radnice maj obavy, že se lidi s cigaretama budou shlukovat před hospodama, že kouř bude neohlášeně vstupovat do oken, vajgly ulehnou na chodník, povedou se řeči hlasité, a že celkově se díky tomuto sníží kvalita života, která již teď dosahuje záporných hodnot.

Nějaký hodně bystrý mozek (odborně Gandža cerebrum) přišel s tím, že se ustaví patroly, které budou krotit hloučky kuřáků neorganizovaně postávajících na chodnících.

Praha 1 na to šla z gruntu. Najala firmu, která to zajistí. Radnice vyčlenila peníze a sepsala, jak si ty patroly představuje. Měla by to být skupina mužů 18 – 45 let. Ve špičkové fyzické kondici. Muži schopní boje.  Preferuje se zkušenost v některé ze zahraničních vojenských misí. Záznam v trestním rejstříku za násilný trestný čin je výhodou.
Muži by měli být schopni týmové spolupráce, ale měli by být také schopni operovat samostatně. Znalost některého z asijských bojových sportů výhodou. Asijským bojovým sportem se myslí to, jak zvednete nohu jak když se pes chce vychcat a myslíte, že se protivník posere. Patroly by měli tvořit muži, kteří dokáží rány přijmout, ale hlavně rozdat.

Tak.

Ty krávo. To jako jsme ve válce? Si půjdu zakouřit před knajpu, aby hospodskýho nezavřeli a nějací bezmozci mě sundaj?

Jsme o tom u Hooka mluvili s Džesikou. Zevrubně. A rozhodli jsme se, že taky zavedem patrolu. Naši. Hookovskou. Budu tam já a Džesika a Oberhanz. Budem mít na rukávech bílé pásky aby kuřáci viděli, že přicházíme v míru. Budeme jim trpělivě vysvětlovat, že za ty dementy nahoře fakt nemůžem. Já jim nabídnu, pokud přestanou řvát jak hovada pod okny nevinných, že je svezu na mopedu.

Džesika jim bude rozdávat obrázky Džesiky Flečrové a Oberhanz si všechny bude fotit, aby kdyby k něčemu přeci jen došlo, jsme měli důkazní materiál a dostali je do vězení, kde odsouzení černaj.

A nebo se na to vykašlem. Ještě nevím. V každým případě ale vím tohle – takovej Absurdistán, co je u nás, se fakt nevidí.

Jsem rád, že tu bydlím, a že to mám z první ruky.

Tačvúd s Gekonem se vyjímečně neptali na nic. Jen si klepali na čelo.

Vedro pominulo. Už je snesitelně.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
133 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.