SVED
9.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Přežije Švédsko?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SVENN TVAERSKAEGGEN 

Švédsko, kdysi vzorová společnost těžce pracujících a mírumilovných Skandinávců s jedním z nejvyšších životních standardů na světě, vstupuje do stavu rozpadu.

Po mnoha desetiletích zpočátku nepozorovatelného a v současnosti nepopiratelného zhroucení sociálních norem ve Švédsku — výsledku masové imigrace z nejzpátečnějších a nejnásilnějších zemí na světě — se lidé začínají probouzet. A během tohoto probouzení začínají komentovat a referovat o těchto strašlivých událostech v alternativních médiích.

Během let, kdy se multikulturalismus stal oficiální politikou (to znamená od roku 1975), pomáhala švédská média udržovat obyvatelstvo v mylném a snovém stavu pohody navzdory tomu, co je očividné, a s „téměř náboženským zápalem“ propagovala oficiální vládní ideologii multikulturalismu a jejích údajných výhod. Masová imigrace byla pro Švédsko dobrá; kulturní nás obohacovala; oživila ekonomiku; díky ní je život více hodný žití atd.

Tato propagandistická palba fungovala dlouho, ale absolutní rozsah toho, co se v současnosti děje, je nemožné ignorovat, jelikož enklávy imigrantů se staly nezvladatelnými a zločinnost se přelévá do zbytku země.

Hromadná znásilnění, války gangů, výbuchy ručních granátů, střelby, pouliční nepokoje a útoky na policejní stanice, věci, které byly kdysi neznámé, se nyní stávají každodenní záležitostí.

Letos v září budou volby, které se mohou ukázat jako nejdůležitější volby v dějinách Švédska, protože každý bude mít na zřeteli problémy související s imigrací, multikulturalismem a sociální dezintegrací, vyplývajících z eskalující zločinnosti. To, jak se bude přistupovat k těmto problémům, může určit, zda Švédsko jako země přežije nebo zemře.

Jak se země připravuje na tyto volby, švédská média jsou v krizi.

Propast mezi tím, co lidé vidí a tím, o čem informují média, se stále rozšiřuje, takže důvěra veřejnosti vůči státní televizi, rozhlasu a dennímu tisku v souladu s tím klesá. Neschopnost médií hlavního proudu přesně informovat o tom, co se v jejich zemi děje, vedla ke vzestupu silných a stále vlivnějších alternativních médií a stále více a více Švédů se kvůli informacím obrací na internetové zdroje.

Švédská mainstreamová média jsou nyní ve velmi náročné situaci.

Jelikož ztrácejí důvěryhodnost a svůj monopol na informace, musí najít způsob, jak odrazit nevítaný průnik do své „propagandistické bubliny“ a musí neutralizovat ty, kteří se odvažují informovat přesně.

Takže hlavní událostí je zde zavedení nového zákona o zradě, který se zavádí na to, aby zastavil proud nevhodných informací unikajících ze zdrojů mimo mainstreamová média — alternativních zdrojů, které vláda považuje pro obraz Švédska za škodlivé.

Ten zákon pravděpodobně nevstoupí v platnost dříve než v září, ale vláda nasazuje zbraně, aby umlčela kritiky v čase příchozích volebních kampaní. Například, podle všeho zaplatila skupině internetových investigativců za monitorování sociálních médií a diskusních skupin, aby chytali a udávali policii lidi, kteří zveřejňují takzvaný „nenávistný projev“.

Umírnění, kteří jsou hlavní opoziční stranou ve Švédsku, říkají, že tento návrh zákona podpoří, proto je téměř jisté, že zákon bude schválen.

Samozřejmě, alternativní média se obávají účinku tohoto zákona na kritiku vládní politiky, a už byla proti němu spuštěna internetová petice.

Ale je to znepokojivé.

Zavoláme všechny Vikingy?

ZDROJ: epshark.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
21 komentářů
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.