DRAHOSZEMAN

Prezident je prý jen na ozdobu, tak proč se tak snaží protlačit Drahoše?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Podotýkám že nejsem fanda Zemana. Ale volba Drahoše bude znamenat zkázu. Bude poslušný jako býval třeba Havel, když už se nemuselo jako za socíku nebo za protektorátu. Také podotýkám že jako disidenta jsem si ho vážil, ale na prezidenta se nehodil.

Havel dělal podle toho co mu nakukali ze Západu, který obdivoval a já to chápu, ale všude se dělá to co je dobré pro sebe samé, nic proti, takoví jsou všichni lidé, a politik nesmí být naiva. Zeman může být ochlasta, neumí se oháknout, mluví sprostě, ale volíme presidenta a ne manekýna.

Drahoš bude dělat cokoliv mu nařídí Brusel a Merkel nebo Macron, a bude zářit radostí když ho pochválí jako chválili Havla, bude také radostně panáčkovat a nechat se chválit, ceny dostávat. Drahoš káže jak obdivuje Merkel dnes když už jí přestávají obdivovat samotní Němci. A už to píší v Reuters, Drahoš obrátí kormidlo a budeme patřit do té silné EU. Problém je co se z té dávné dobré EU stalo.

Budou k nám posílat Afričany, zvláště ty co už jinde moc překáží, a budeme chváleni za naší solidaritu. Naše hospodářství eurem neposílí. Ale budeme chváleni. Budeme stát na straně utlačovaných, např. Palestinců, a Izrael odsuzovat. Dnes EU stojí na straně Iránu, kde se lidé bouřili a byli potlačeni násilím. Stojí na straně španělské vlády která prohlásila že pokud Puidgemont bude v čele katalánské vlády, převezmou nad Katalánskem kontrolu. To že byl zvolen není podstatné. Toť dnešní EU. A s Drahošem budeme takto “západní“. Já si Západ představuji úplně jinak.

Se Zemanem by to bylo sice nelíbivé, buranské, první dáma není šmrncovní, ale snažil by se nedělat ze země Afriku. Bude se snažit nepřijmout euro. Z EU nevystoupíme, dá rozum, to by bylo drahé, ale stačí počkat. I jinde se už ta nová EU začíná zajídat. Bude se snažit utrhnout nějaký ten kšeftíček s Čínou nebo Ruskem, místo podporovat Dalai lamu, zrovna jako všichni ostatní, ale podle gentlemanů by Česko mělo být jediné které by Čínu mělo bojkotovat a trvat na sankcích proti Rusku. Drahoš bude respektovat sankce které hlavně Němci, kteří je hlásají, nerespektují vůbec, a dělají s Ruskem miliardové kšefty. Česko s Drahošem utře hubu jak s Čínou tak s Ruskem. Ale budeme chváleni a ostatní budou nažraní.

Tyto volby jsou převelice důležité, ale lidem se říká že volba prezidenta je na nic, nevolte Zemana. Ale proč teda se jistí lidé snaží mermomocí našroubovat Drahoše na Hrad?

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.