6a00d83451bc4a69e200e54f23bae68833-640wi
24.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Přestaňme zachraňovat jiné, zachraňme sebe

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK 24|03|2016

Docela by mne zajímalo, v kolika rodinách muslimských evropských „starousedlíků“ se po bruselských atentátech slaví? Muslimové mají důvod k radosti, vždyť je na světě zase o několik desítek z jejich úhlu pohledu nevěřících méně.

Dnes se ještě radují potají, protože nejsou v přesile, ale nejpozději za dva roky už budou nad každým dalším masakrem nevinných tančit v ulicích!!! A evropští politici stále jen kecají a problémy neřeší.

Jenomže i my, občané států Evropy, také víc remcáme, než abychom zor­ganizovali ma­sové, miliónové protesty, jejich prostřednictvím a masivním občanským nátla­kem odvolali Bruselem zkorumpované vlády a do čela států zvolili lidi připravené organizovat obranu nám svěřeného území státu.

První opatření – už ani jedna muslimská noha přes hranice evropských zemí, okamžitě odvolat dohodu s Tureckem. Většina států unie stejně už nyní žije na dluh a my si máme půjčit další desítky miliard na pomoc našim nepřátelům? Jsme idioti?

Odpověď zní, že jsme. I v naší zemi již nyní žije několik miliónů občanů na samé exis­tenční hranici. A my budeme podporovat a živit naše budoucí okupanty, sektu náboženských nadřa­zenců, případně i své budoucí vrahy?

Jedná šance je vyhlásit omezené celoevropské stanné právo. Znovu zavést trest smrti a všechny nelegální „přistěhovalce“ za závažné trestné činy spáchané na území EU nepro­dleně po­pravovat.

Každého „ilegalistu“, který uvede, že chce do Německa, Británie či Švédska au­toma­ticky považovat za ekonomického imigranta odvést na k tomu účelu vybraný ostrov a tam ho internovat.

Při pokusech o násilný přechod hranic střílet ostrými a nebrat si žádné servítky. Jsme totiž ve válce a jde o to, jestli zůstaneme domácími pány MY, nebo se jimi stanou ONI.

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.