CSSDZACHRANTE
14.4.2017
Kategorie: Společnost

Pražská oranžáda lepí a páchne

Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Už si toho všimly dokonce i Lidové noviny v jednom z nedávných komentářů: ANO na pražském magistrátu – společně s obětavými lidovci, Zelenými a lidmi ze STANu – ochotně asistuje zlodějským pletichám ČSSD.

Samozřejmě, že nepodezírám současné Lidovky z nějaké nezávislé žurnalistiky; to spíše Jaroslav Faltýnek, který dojednával v Praze vládnoucí koalici, potřeboval svým spolustraníkům – prostřednictvím pana redaktora – otevřeně sdělit, že podpora oranžových gangsterů má své meze (sám Faltýnek je ve zmíněném článku označen jako „jeden z klíčových mužů Babišova hnutí“).

Je hezké, že Lidové noviny pranýřují podporu ANO vůči ČSSD v kauze odvolaného ředitele správy pražských hřbitovů, která v podstatě ukazuje pražské socany napříč městskými částmi jako organizovanou zločineckou tlupu, avšak tohle tuší v Praze téměř každý a Faltýnek si to měl do důsledků uvědomit již na začátku namlouvání vzájemné spolupráce. Jména jako Březina, Poche, Dolínek a další – to jsou zavedené značky a každý ví, s kým má tu čest. Jít s nimi do holportu je tuze nepěkná věc, což si měli v ANO opravdu včas rozmyslet kdysi a ne nyní lamentovat nad rozlitou oranžovou limonádou, která lepí a zapáchá.

Volič, který je ochoten tohle volit, musí být skutečným bezmozkem. Nebo možná vsází na socánky z řad sociálních inženýrů; ti nekradou veřejné peníze, ale svými fantasmagoriemi o fungování světa „jenom“ naši svobodu.

ZDROJ: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.