CSSDZACHRANTE
14.4.2017
Kategorie: Společnost

Pražská oranžáda lepí a páchne

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Už si toho všimly dokonce i Lidové noviny v jednom z nedávných komentářů: ANO na pražském magistrátu – společně s obětavými lidovci, Zelenými a lidmi ze STANu – ochotně asistuje zlodějským pletichám ČSSD.

Samozřejmě, že nepodezírám současné Lidovky z nějaké nezávislé žurnalistiky; to spíše Jaroslav Faltýnek, který dojednával v Praze vládnoucí koalici, potřeboval svým spolustraníkům – prostřednictvím pana redaktora – otevřeně sdělit, že podpora oranžových gangsterů má své meze (sám Faltýnek je ve zmíněném článku označen jako „jeden z klíčových mužů Babišova hnutí“).

Je hezké, že Lidové noviny pranýřují podporu ANO vůči ČSSD v kauze odvolaného ředitele správy pražských hřbitovů, která v podstatě ukazuje pražské socany napříč městskými částmi jako organizovanou zločineckou tlupu, avšak tohle tuší v Praze téměř každý a Faltýnek si to měl do důsledků uvědomit již na začátku namlouvání vzájemné spolupráce. Jména jako Březina, Poche, Dolínek a další – to jsou zavedené značky a každý ví, s kým má tu čest. Jít s nimi do holportu je tuze nepěkná věc, což si měli v ANO opravdu včas rozmyslet kdysi a ne nyní lamentovat nad rozlitou oranžovou limonádou, která lepí a zapáchá.

Volič, který je ochoten tohle volit, musí být skutečným bezmozkem. Nebo možná vsází na socánky z řad sociálních inženýrů; ti nekradou veřejné peníze, ale svými fantasmagoriemi o fungování světa „jenom“ naši svobodu.

ZDROJ: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.