cssdprahadolinek
16.6.2017
Kategorie: Společnost

Pražská ČSSD: Nevolitelný hnůj

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Kdo zná Petra Dolínka z pražské ČSSD, jehož nedávno vynesla do pozice pražského volebního lídra této strany vůle organizovaného zločinu, nabaleného na socany v hlavním městě, musel se při sledování posledních Událostí, komentářů skvěle bavit. Pozvat si jako „vysvětlovače“ dění v oranžovém blátě právě tohoto taky politika, tak to buď ledacos vypovídá o České televizi, nebo naopak o ČSSD, která tohoto pražského ocáska vypustila na televizní obrazovku.

Dolínek, který by bez angažmá v politice – nejen podle svědectví svých bývalých spolužáků – zřejmě zemřel hlady, ochotně hraje roli „hodného, konstruktivního hocha“ pražských socanů. Za jeho frázemi pro média ovšem klokotá kapku jiný svět: oranžoví bandité na pražském magistrátu a radnicích pražských obvodů plundrují, co se dá, kradou, přihrávají malé velké domů svým kamarádům, nějakým zázrakem si ze svých „pouze“ středně vysokých platů kupují luxusní auta, nemovitosti v zahraničí apod.

Dolínek je pak něco jako vábnička: „lovcům“, tedy novinářům vše ochotně vysvětlí, zamudruje, a večer jde spát s vědomím, že ráno zase nemusí nic pořádného dělat. Spolustraníci-zloději ho druhý den pochvalně poplácají po zádech – a karavana táhne dál.

Nezbývá, než doufat, že tato čuňata, ve své podstatě společenský odpad, smete ve volbách tsunami, jež nyní ČSSD tak vehementně omývá na vrcholné úrovni.

Autor: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.