15.8.2015
Kategorie: Společnost

Prague pride a halíkovština

Sdílejte článek:

BALIK 15|08|2015

T. Halík, stejně jako brouk Pytlík, všechno ví, všechno zná, všude byl a všechno viděl. V masmédiích suverénně vystupuje jako katolický kněz, ale zároveň jako propagátor buddhismu, hinduismu, či dokonce islámu. Sám se jednohlasně zvolil za prezidenta katolicko-buddhistické univerzitní mládeže. Je ale problém – nikdy se totiž přesně neví, jestli je Halík zrovna tím, či už oním, tedy zda je buddhistou či katolíkem, muslimem, nebo homosexuálem. Prosazuje totiž to i ono.

Co je halíkovština? Její základní ideová téze je koán myšlení. Nerozlišuje dobro a zlo, pravdu a lež a tvrdí, že všechno je v podstatě jedno. Tuto demagogii představuje jako vysokou intelektuální úroveň. Halík pohrdá každým, kdo se nechce podřídit jeho ultranesmyslným axiomatům. Studentíci ze strachu, že nebudou na úrovni, se snaží ze všech sil zachovat image a tvářit se, že je jim halíkovština vlastní. Halík manipuluje studenty pro jejich nezralost a mladickou pýchu. Zesměšňuje každého, kdo používá rozum a respektuje realitu.

gay-pride-jpg

5. 8. 2015 se Halík nechal slyšet v televizi. Je obdivuhodné, jaký našel souzvuk mezi prosazováním muslimů do ČR současně s prosazováním homosexualismu. Mnozí mají asi oprávněné obavy, že se Halíkovi nepodaří vštípit muslimským imigrantům v ČR toleranci a úctu k homosexuálům, transsexuálům a zoofilům.

Jak by asi dopadl Halík v Teheránu, kdyby v televizi promluvil o potřebě provedení gay pride v tomto islámském městě? Pravděpodobně by po pumovém výbuchu on i s celým gay pride hrdě vjel na alegorických vozech přímo do sedmého nebe.

Pod vedením svého osvíceného guru se halíkovci už převtělují z katolíků na buddhisty, ale zároveň zůstávají tím i oním. Nyní úspěšně prodělávají další stupeň reinkarnace na homosexuály a transsexuály. V dalším zdokonalování budou halíkovci procházet zoofilní etapou až k naplnění plnohodnotného partnerství. Ten, kdo ještě neztratil zdravý rozum, bude ideology halíkovštiny trestán jako halíkofob.   

Halík za vstřícnost k gay pride „vytrpěl“ od kardinála Duky „šikanu“ a „stigmatizaci“. Hrdě to však přenesl jako sadomasochismus, který je rovněž součástí LGBTQ. V televizi hrdinsky prohlásil, že mu tímto Duka učinil píár.

Halík ale není spokojený s prvním primitivním stupněm nové homo-gender-reinkarnace. Je fascinován Františkem, který líbá nohy transsexuálům. Možná ve snaze Františka přeskočit začne líbat nohy sudokopytníkům i lichokopytníkům, rohatým i bezrohým. Dá se čekat, že v dalším televizním projevu budeme už slyšet jen mečení či bučení a bude těžké se zorientovat, zda je Halík tím či oním. Nechme se překvapit. Každopádně to bude vysoká intelektuální a mystická úroveň. Tuto vyšší Halíkovu dokonalost a duchovnost nebudou schopni pochopit snad už jen vesničtí burani a ultrafundamentální primitivové.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.