13082572_10206132245561144_977012010139310405_n
27.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Postupná islamizace v praxi hotelu v Hurghadě

Sdílejte článek:

JIŘÍ MARIA SIEBER 27|04|2016

Jelikož Egyptští teroristé odstřelili Ruské letadlo, zakázal Putin Rusům létat do Egypta. Pro místní je to katastrofa, jen v Hurghadě je prázdných 30 hotelových komplexů. Všude poloprázdno, místní žijící z turistů nemají práci, taxikáři koho vozit, prodavači suvenýrů komu prodávat, velbloudi co žrát. Hotely tedy začaly nabírat jako hosty i muslimy.

V luxusních hotelech zahraničních klientů jsem za 15 let co tam jezdím, nikdy muslimskou rodinu nepotkal. Nyní se však objevili. Kde se vzali, tu se vzali. Chtěl jsem napsat nenápadně, ale to nejde. Jsou hlučný, berou si v jídelně hory jídla, které jim padá na zem. Když ho nesnědí, nechávají ho na stolech a berou si další jídlo k dalšímu stolu, jakoby dovolená v hotelu byla pro ně svátkem obžérství.

V těch vedrech jsou hotelové bazény vítaným místem k ochlazení a plavání. U muslimů je však zvláštní, že se koupou oblečený. Asi dvanáctiletý kluk, v kalhotách a svetru se koupal v bazénu, až se dostal na hloubku 160 cm. Sotva tam stačil. Nevím co je učí ve škole. Korán plavání asi neobsahuje. Asi ani Archimédův zákon neprobírali.

Kluk v oblečení nasáklém vodou se najednou začal topit. Jeho matka, která se doposud pařila na sluníčku, oblečená do punčoch, kalhot, dlouhých šatů, kabátu a hadru na hlavě, ze kterého jí byly vidět jen oči, se vrhla do vody zachránit kluka. Jeho otec, v plavkách a dlouhým plnovousem klidně stál na kraji bazénu, nehnul ani brvou, aby jim pomohl. Máma chytla kluka a chtěla ho vyzvednout nad hladinu. Jelikož však byla také malého vzrůstu a její muslimský oděv rychle nasákl vodou, šla rychle ke dnu i ona.

Chvíli se tam oba střídavě nadzvedávali, topili a lapali po vzduchu, než to zahlédli zaměstnanci hotelu, kteří skočili do bazénu. Bafli za flígr mámu se synem a vyvrhli je oba na břeh jako vorvaně, kde lapajíc po dechu, z nich tekla voda.

Muslimsky otec se nečekaně vrhl na syna a jak Rocky Balboa jej začal mlátit pěstmi. To už jsem nevydržel a přiběhl jsem od baru. Nemám rád, když se mlátí děti. Postavil jsem se vedle kluka a vysvětloval jsem muslimovi, ze je to dítě. Bejby, jsem si vzpoměl anglicky. Děti se pěstmi nemlátí. Pantomimicky jsem mu vysvětlil, že pokud na kluka ještě sáhne, tak dostane on pěsti ode mně.

Muslim koukal vyjeveně a něco blekotal, ze jsou Egypťané. Tak jsem mu jasně naznačil, ze pokud toho kluka nenechá, dostane Egypťan do držky od Čecha, který má 194 cm a 135 kg. To asi velmi ranilo jeho vážnost muslimského postavení muže v rodině a před ostatními muslimy okolo. Sedl si na lehátko zády ke mně a dlouho se s tím vyrovnával, zatím co já se vrátil k vodnímu baru na pivo. Pak muslim sbalil mokrou rodinu a odešel do hotelu.

Co z toho plyne za poučení? Jsou to sráči, kteří bijí své ženy a děti. Když se proti nim však rozhodně postaví chlap z křesťanské země, který ctí práva žen a dětí, tak se zbaběle stáhnou. Nesmíme se muslimů bát a nesmíme jim předat Evropu bez boje. To byl jen malý příběh jednoho konfliktu, ale má hlubokou podstatu rozdílu naší a jejich kulturou. Jejich postupná islamizace našeho prostoru je podobně pozvolná. Nesmíme muslimům dát možnost obsadit Českou republiku, musíme tady nastolit Řád národa. 

ZDROJ: Jiří Maria Sieber

sieber

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč, JIří Fridrich 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 322,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.