MANKRIZ
9.10.2017
Kategorie: Historie

Poslání

Sdílejte článek:

R.O.

Globalizace, gangy zevlujících imigrantů, dekadence, nezměrná korupce ve vládě, likvidace přírodního bohatství, zástavba krajiny velkosklady, hypermarkety a výrobními halami, špinavá posprejovaná města…

… obraz naší země v režii nadnárodních korporací, liberálů a novobolševických ideologů. Lze stěží doufat, že toto obšťastňující překvapení, které mladé generaci přichystala parta havlistů, liberálů a multikulturních pomatenců, zůstane bez naší odezvy.

Mladí lidé potřebují vizi. Je to cíl, který se mladé generaci je ví jako životní úkol – boj za zmrtvýchvstání národa, jeho kultury, boj za jeho svobodu a také čest národa – tedy to, co zde dříve bylo a je, navzdory různým humanistickým tezím, přítomno i dnes. Nebo by alespoň být mělo, protože národy úpadkových a naivních darebáků si žádnou svobodu nezasluhují.

Svoboda není zadarmo! Je zde pouze pro národy obdařené nezdolnou životaschopností, která dokáže přijmout porážku, ale není nikdy rozdrcena, která může být do krajnosti potlačena, ale jakmile tlak povolí, dokáže povstat silnější než dříve.

Je samozřejmé, že každé hnutí může věřit ve svůj význam a v úspěšnost obrovského existenčního boje, který je třeba vybojovat, jen tehdy, jestliže si každý v počátku uvědomí, že cílem hnutí není vypustit nové politické heslo, nýbrž prosazení světonázoru principielního významu. Dobrý úmysl a snaha (byť upřímná) něco měnit a změnit je jistě ušlechtilá věc, ale sama o sobě nestačí.

Národní hnutí může vítězit jen tehdy, když se k dobrým úmyslům přidá železná vůle, fanatické úsilí, nezlomná neústupnost a nadlidská vytrvalost, zodpovědný přístup, kompetence, bezprostřední nasazení, vzdělání, prostředky a schopnosti. A to pouze s podporou masy, kterou si hnutí snaží získat k prosazení společného cíle.

Jako v každém boji tak i v boji za zmrtvýchvstání národní velikosti jsou bojovníci vlažní, bojovníci zapálení a bojovníci nezlomní a fanaticky neústupní. Je samozřejmé, že k prvním dvěma skupinám nepatřím.

Ukazuji vám hodnotu, která stojí výše než zisk, volný trh a liberální demokracie. Je to hodnota, kterou nelze koupit na burze. Hodnota, kterou nelze vyčíslit bezcennými šustivými obrázky komerčních bank – svoboda našeho národa, svoboda občanů k němu náležejících a svoboda jejich vlasti.

Tuto hodnotu nepřináší banda asociálních squaterů a cikánů, která pod patronátem režimu obsadí cizí pozemek, aby jej zplundrovala, posprejovala a znečistila odpadem. Tuto hodnotu nepřináší klika buržoazně demokratických sběračů, udavačů, donašečů a pasáků z organizace Antifa. Tuto hodnotu nepřináší opilí anarchocikáni na nádraží, kteří zabalili svůj společenský neúspěch do Marxe a Bakunina. Tuto hodnotu nepřináší stádo bezpáteřních zkorumpovaných parlamentářů z politických stran. Tuto hodnotu nepřináší tupý šmejd úřednického aparátu. Tuto hodnotu nepřináší prohnilý stát, udržovaný při životě balíkem mezinárodních půjček a plastovými obušky.

Tato hodnota je v každém z nás a je pouze otázkou vůle jednotlivce, zda zvítězí nad osobní pohodlností  nebo ulpí doma na gauči s pivem u TV H@vna.

Autor: R.O.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.