SLAPKAVESTA
10.12.2015
Kategorie: Politika

Poslanecka buzerace. Lidi budu nosit povinně reflexni vesty brzo aji po baraku

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 10|12|2015

To mam radost, jak se o mě synci v parlamentu staraju. Tajak mala děvucha o nedužive, poloscyple morče. Škoda, že to poslanci robi tajak ta děvucha, kera nedužive morče zhodila ze schodu, aby pry cestu zpět do kopca zesililo.

Každy přece vi, že nejmiň škody robi poslanec v okamžiku, kdy nic nerobi. Jakakoliv jejich aktyvita znamena, že na člověka dopadne zas jakysik dalši balvan, kery si ti hňupi vymysleli.

Nejnovějšim napadem je, abysem si na svoju staru džisku a monterky začal našivat jakesik blyščive nalepky, aby mě řidič viděl už z kilometrove vzdalenosti. No to mohlo napadnut enem cypa. Už vidim, jak si budu muslimky našivat odrazky na burku, když pudu z mešity v Dolni Lhotě do minareta v Horni Lhotě.

Dnešni situaci přitom vubec nebylo třeba řešit. Normalni člověk se už davno blyšči, když ide v noci, a tych hlupych bez reflexnich nalepek zme se elegantně zbavovali, to už je takovy Darvinuv zakon. Statni rozpočet pak ušetřil na socialnich davkach, susedi si oddychli, že je o jedneho opilca miň, takych přiběhu zme v naši vesnici už měli.

Když už chtěli vymyslet poslanci novy zakon, stačilo napsat, že kdo je bez nalepky, je automatycky vinny za všecky nehody. A bylo by to. Anebo když už se do čehosik tak idyjotskeho pustili, pak to měli robit pořadně. Měli uzakonit povinnost chodca mět kromě refleksnich našivek bilu lampu vepředku, červenu na zadku. Na rukavach by měl aktyvovat oranžove blinkry pro připad změny směru chuze, brzdove a cuvaci světlo by tež mělo byt standardem. Klakson nebo zvonek by měl mět pro připad střetu s jinym chodcem a v baťohu povinně lekarničku a vystražny trojuhelnik.

Jestli se vam to zda ulitle, tak si enem počkejte na dalši aktualizaci zakona. On si ten muj text jakysik idyjot v parlamentě přečte a navrhne jako pozměňujici navrh.

Už davno měla platit neomezena rychlost na dalnicach, povinnost neprodleně vyklidit levy pruh a zakaz předjižďani kamionu kamionem. Bylo by to bezpečnějši, jak fčil, kdy hovado v levem pruhu předjižďa devadesatku a za nim se vytvoři kilometrova kolona nervnich řidiču. A to same hovado vas tu samu devadesatku předjede v useku, kaj je mlha a led a všeci jedu padesatku.

Misto teho, aby zrobili rozumnu hranicu pro řizeni auta s pivkem, tak nechali hranicu nula. Nedavno sem byl v rakuske vesnici ve sklipku. Sedělo tam asi deset chlopu z vesnice a okoli. Každy vypil tak sedmičku vina, pak všeci sedli do aut a pomaličku a bezpečně dojeli dodom. Nikdo je nebuzeroval, nikdo nenutil fukat, nikdo jim nebral řidičaky za to, že nic nezrobili. Přitem kdyby nahodu na sve cestě překročili hranicu ČR, tak přejetim te blbe čary by se dopušťali trestneho činu. V Česke republice je 98% nehod zpusobeny řidičama, keři maju nulovu hladinu alkohola. Přesto se poslanci a policajti věnuju tym, keři nic nezrobili. To je postavene na hlavu.

Anebo ta cypovina, že jak jedu na kole, tak si pry nesmim dat ani pivko. A na co se kura myslite, že to kolo je? No přece k temu, aby se člověk dostal bezpečně a rychle z hospody dodom. Všeci vědi, že nejvice nehod se stava v okamžiku, kdy ide ožraly člověk pěšky z hospody.

Spadne do škarpy, zmrzne, nebo se odře do vykrvaceni padem o asfalt. Kdyby jel na kole, nebo autem, nic takeho by se nestalo.

A tak to prostě v našem statě chodi ze všeckym. Misto, aby poslanci nerobili nic a tym padem nic nekurvili, furt budu buzerovat a buzerovat.

Až raz pohar přeteče.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Ostrava 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.