15032646_1846244582283414_1479377412810429795_n
19.11.2016
Kategorie: Společnost

Pomýlení socialismem: Garantovaná první práce pro mladé!

Sdílejte článek:

REC/V. LOŠŤÁK

Mladí soudruzi na fotografii by chtěli po našem sociálním státě, aby jim garantoval nástup do prvního zaměstnání, kde by mohli zřejmě dobře uplatnit svoje vystudované euroneomarxistické teorie. Je vidět, že myšlenkový komunismus je pevně v naší společnosti zakořeněn a přijímají jej i nové generace. 

Viktor Lošťák jim k tomu na facebookovém profilu vzkázal: Jde o ukázkově socialistické opatření. Stejně jako reálný socialismus pod vedením KSČ i eurosocialismus vede ke zglajchšaltování skupin obyvatelstva do jedné uniformní masy. Dotace, které Unie vynaloží na podporu zaměstnanosti jedné skupiny, jdou z daní ostatních skupin obyvatel. Příspěvek na plat pro absolventa se bere ze mzdy ostatních lidí. Neopominutelnou součástí zvrhlosti celého systému jsou režijní náklady. Kromě dotace absolventům škol budou ostatní platit ze svého výdělku i úřednický aparát, udržující celý systém.

15037155_10211025154854071_4927471730485363903_n

Historicky je již socialismus dobře prozkoumán, takže lze s jistotou říci, kam to povede. Výsledkem bude stále zvyšující se zdanění a klesající ekonomický výkon země. V něm se odrazí i demotivace lidí – na jedné straně budou vědět, že se stát vždy postará, upadnou-li do potíží, na druhé straně stát zabrání jakékoli možnosti opravdu zbohatnout a svobodně se v životě realizovat. Nakonec budou mít všichni plus mínus stejnou mzdu, ať pracují jakkoli, nebo třeba i nepracují vůbec. Schopnější lidé si najdou cesty do šedé ekonomiky, která postupně poroste, část obyvatel emigruje mimo dosah systému. Jak bude stagnace stále zjevnější a zvýší se odpor obyvatelstva, bude se systém opevňovat stále tvrdšími represivními opatřeními. S růstem šedé ekonomiky bude mít stát silnější a silnější motivaci dohlížet na občany a postupně infiltruje hlouběji a hlouběji do jejich životů. Nevyhnutelnou součástí procesu je indoktrinace ve vzdělávání i v médiích – systém se bude snažit občany přinutit k souhlasu, o to násilněji, oč zřetelněji budou mít před očima jeho úpadek. Tak se postupně přemění stát socialistický ve stát totalitní.

Socialismus se nezhroutí hned. To však nelze chápat jako klad, právě naopak. Zničí životy i několika generací, než vnitřně prohnije natolik, že se pod tlakem okolností konečně rozpadne. Opravdový prospěch z toho všeho bude mít jen jedna část společnosti – ti, kteří se hned na začátku rozhodli, že nebudou nikdy skutečně pracovat, socialistický systém založili a udržují.

Kdo tvrdí, že dnes už nemá smysl mluvit v politice o levici a pravici, je stejně jako kdykoli v minulosti buď blázen, lhář, levičák nebo všechno najednou. Toto je levičáctví, je to levicový produkt, je to socialismus naprosto stejný jako byl ten, do něhož jsem se narodil. A kdo je proti tomu a ví proč, je pravice.

ZDROJ: Viktor Lošťák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.