irankim
21.9.2017
Kategorie: Společnost

Pomůže EU Íránu k atomové bombě? A co rakeťák Kim?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Podle toho co hlásná trouba německé kancléřky Macron prohlašuje, je to velice možné. Sama kancléřka se nechala slyšet že Kimovi by měli domluvit a od Iránu vyžádat další podpis o tom že atomovku nechtějí, a oni to dodrží. Angela to musí vědět, tak vsadila na Erdoganův slib že on zastaví příliv migrantů, ona bude ta hodná která zve, ale už nikdo nepřijde na posvícení.

Nějak to nevyšlo, ale knížecí rady dává dál. Trump je prý válečný štváč, který dělá to co fungovalo za studené války. SSSR vědělo že kdyby zaútočili kdekoliv na Západě, USA klidně atomovku použijí, Reagan si ještě dovolil nainstalovat Pershingy v Evropě, mírotvorci protestovali a vyřvávali raději rudý než mrtvý, ale neuvědomovali si že díky USA nebudou ani jedno ani druhé. Rusové nejdou hlavou proti zdi, díky NATO, které je živé jen díky Američanům co EU chrání od jakýchkoliv choutek.

Kim je ale jiné kafe. Obklopen lidmi které mu odkývají lautr všechno, může klidně jednoho krásného dne na sousedy zaútočit, a až pak bude USA jednat, tak se nechal slyšet Trump. Řev elit nenechal na sebe čekat. Macron na befél své šéfky nabízí roli Francie proti oteplování a proti válečným štváčům jako Trump. Kim je hodný, stačí se dohodnout. Dát mu prachy, jako se to dělávalo, za které si pořídil ty atomovky. Inu Frantíci mají v tom zkušenosti, viz Daladier. Zapomínají že skončil v Buchenwaldu.

A už se to rýsuje, podle všeho se potvrzuje dávná spolupráce Iránu s KLDR, a jak se říkávalo – KLDR přece atomovku nemá a mít nebude, to jsou štvavé pomluvy, a helemese. To samé se sluníčkově tvrdí o Iránu, až zase zavládne překvapení. A Irán je celkem blízko Evropy, která je dnes očividně bezzubá. Takže na koho by si troufli? Na Izrael? Asi těžko. Na své arabské soupeře? Tam jsou americké základny.

Pravda, dnešní EU je stále chráněná Amerikou, ale vypadá to že Merkel bude znovuzvolena, a podle toho jak její poskok Macron promluvil v New Yorku a jak mluví její “soupeř” Schulz, tak to se může změnit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.