_vyr_919stolni-drzak-na-tablet-eet-Fiber-Mounts-MC686
21.3.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Pomocné držáky na tablety ocení studenti, prodavači i hostinští

Sdílejte článek:

Hostinští, stánkoví prodavači i studenti často bojují s problémem, jakým způsobem uchytit tablet, pokladnu EET nebo menší monitor. Obzvláště pokud potřebují obsluhovat zákazníky, nebo být neustále v pohybu mezi regály se zbožím. Studenti zase musejí listovat v učebnicích a připravovat si studijní materiály, ocení tedy každý pomocný nástroj. Výhodnou pomůckou pro ně je držák tabletu či držák na EET pokladnu. Zásadním vodítkem je velikost a hmotnost zařízení, které má být uchyceno, stejně jako prostor, kam se má pomůcka uchytit.

Nástěnné a stolní držáky na EET pokladny, tablety a monitory

Na výběr jsou stolní držáky, které lze pohodlně umístit na pracovní desku, výdejní pult či jakékoliv pevné prodejní místo. Prodávají se rovněž držáky nástěnné, které se napevno umísťují na zeď. Jak je patrné z názvu, výhoda držáků na tablet či EET vyplývá z jejich neměnné pozice, negativa spočívají v jejich imobilitě. Záleží na uživateli, pro který typ se rozhodne, jaká bude nejčastější funkce tabletu nebo pokladny EET. Široký sortiment e-shopu drzakyastolky.cz počítá s možností, že se bude pokladna EET, tablet nebo telefon používat často v autě, a proto se prodávají i praktické držáky do automobilu. Automobilové držáky na tablety mají rozdílné ukotvení. Dají se uchytit přísavkou na palubní desku, nebo za hlavovou opěrku, což využijí hlavně spolucestující. Výhodou mnohých držáků na tablety, monitory i EET pokladny je jejich schopnost otáčení podle potřeb uživatele.

Kontrolou parametrů předejdete zničení přístrojů

Při výběru držáku se doporučuje podrobné prostudování technologických parametrů konkrétního zařízení, aby se předešlo případným rozměrovým nesrovnalostem mezi přístrojem a daným držákem. U každého produktu si zájemce o držák zjistí například maximální a minimální výšku pro uchycení přístroje, nejmenší a největší rozpětí mezi rameny, šířku základny a horních úchytů.

Uzamykatelné držáky a skříňky na interaktivní zařízení

_vyrp11_952drzak_monitoru_bily_Fiber_novelty_F80WDržáky na tablety nemusejí mít funkci pouhé opěrky na zařízení. Existují rovněž držáky na tablety, které se dají napevno zapustit do zdi. Takové uchycení se využívá například na poli reklamním, propagačním či informativním. V cestovních kancelářích, zdravotnických zařízeních nebo administrativních budovách jsou často umístěné interaktivní tablety. Jsou využívány hosty a zákazníky, kteří se třeba chtějí informovat o nových produktech, službách, či ordinačních hodinách. Aby tato zařízení nelákala nenechavce, jsou usazována do stabilních nástěnných držáků s uzamykáním. Vy si tak pohodlně uschováte tablet do držáku a můžete své zákazníky nechat pohodlně obsluhovat zařízení. Uzavíratelné skříňky pasují rovněž na podlahové stojany i nástěnné výsuvné, otočné a sklopné držáky. Znovu se doporučuje zkontrolovat nosnosti držáku i skříňky, které by spolu měly korespondovat, aby nedošlo ke zbytečnému zatížení a zničení přístroje.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.