afd
14.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Politik AfD v parlamentu: Potřebujeme více Němců, ne imigrantů!

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Od té doby, co Alternativa pro Německo zasedla do německého parlamentu, tak zde válčí hlavně s levicí. Socialistická SPD si nyní účast v koalici podmiňuje tím, že do Německa budou vpuštěni příbuzní azylantů, kteří tam již jsou. A kromě toho SPD dál opakuje svou píseň o tom, že Německo má demografický problém, který vyřeší jen imigranti.

Gottfried Curio, poslanec za AfD, vystoupil s řečí, kde tento požadavek odmítl a řekl, že Německo potřebuje zvýšení porodnosti a aktivní pro-rodinnou politiku, a ne výměnu vlastního obyvatelstva.

Vyslovil i názor, že tzv. kvalifikovaná síla se v zahraničí jednoduše nenachází, a ti, kdo přicházejí, jsou velmi nekvalifikovaní. Ti ani demografický problém Německa stejně vyřešit nemohou. Příchod milionů nekvalifikovaných imigrantů tak jen zatíží státní kasu, protože většina těchto lidí bude nezaměstnaných.

Tady, místo miliard pro imigranty navrhuje poslanec miliardy pro německé rodiny a pro zvýšení porodnosti.

Poslanec si také dělal legraci, že v tuto chvíli je v Německu jen nedostatek uchazečů o práci v IT a podle něj tyto pozice určitě nevyplní nekvalifikovaní imigranti bez znalosti jazyka z Afriky a středního východu.

Zaútočil i na OSN, která chce prý zničit národní státy skrze masovou migraci. SPD prý chce podporou příchodu imigrantů jen vytvořit v Německu paralelní společnosti, což nepovede k integraci, ale rozbití společnosti.

Celé video zde:

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.