o-SWEDISH-GIRL-facebook
22.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Policie osamělým ženám ve švédském Malmö vzkazuje: Nevycházejte samy

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Policisté ve švédském městě Malmö, kde třetinu obyvatel tvoří migranti, se kterými police svádí nerovnou bitvu o ulice, vydala varování mladým ženám, aby nechodily v noci samy po ulicích. Došlo k tomu po brutálním znásilnění 17-leté dívky.

“Tito predátoři se zaměřují na osamělé ženy, které jsou venku samy. Do takových oblastí byste neměly chodit samotné, ale pokud chcete jít ven, můžete jít ve dvou nebo ve skupině,” doporučil policista Anders Nilsson.

Tato slova ale u švédského establishmentu vzbudila poplach, protože šlo o faktické přiznání ze strany státní moci, že země má problém a existují zde no-go zóny. Proto se k situaci vyjádřila vyšší šarže policie v Malmö, Mats Karlsson, který komentáře policisty Nilssona označil za “nešťastné a nepřesné” a upřesnil, že policie rozhodně nevydává doporučení, aby se ženy určitým lokalitám vyhýbaly.

“Mou radou je chovat se jako obvykle, a nenechat se ovlivnit strachem,” řekl Karlsson.

Znásilnění mladé dívky, které policistu Nilssona vedlo k takovému doporučení, bylo označeno jako “děsivý zločin”.

“Jsme policisty už dlouho, někteří z nás, já jsem u sboru 35 let, a nikdy jsme nic takového předtím neviděli. Vážně zašli za hranu,” říká policejní velitel Mats Attin.

Ačkoliv policie ohledně případu drží tiskové embargo, detaily se už na veřejnost dostaly. Iránsko-švédský ekonom Tino Sanandaji zveřejnil na Facebooku, co se k případu dozvěděl.

“Z důvěryhodného zdroje, který mě kontaktoval, vím, že pachatelé jí po znásilnění polili břicho hořlavinou a zapálili jí.”

Mats Karlsson to ale popírá, a tvrdí, že zranění dívky jsou “drobná”. Jak je u švédské policie obvyklé, popis pachatelů nebyl zveřejněn. Ale je možné si klidně vsadit celý váš majetek na to, že to neudělali světlovlasí modroocí Švédi.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.