17.6.2015
Kategorie: Politika

Policejní stát, incest není škodlivý, v muslimských zemích je bezpečno, imigranti jsou přínosem …

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 17|06|2015

Nadsázka, ano je to nadsázka, ale tímto nás krmí námi placená média. Existuje 80% lidí, kteří nemají vlastní názor a čerpají z veřejných médií, podle toho se odvíjí i jejich, v podstatě nevlastní, názor. 

Vezmu to pozpátku, kvalifikovaní inženýři, řemeslní odborníci a učitelé jazyků jistě mezi ilegály jsou, je třeba si položit otázku, kolik z nich to je a zda dosahují úrovně alespoň dobrého absolventa naší základní školy. Nazvěte mne bílým šovinistou, ale pokud by i byli, budou natolik oslněni socialismem a sociálním státem, že rychle na své dovednosti zapomenou. Nemluvě o  cca 99% zbylých, kteří nemohou naši společnosti nabídnout vůbec nic, snad krom domácí výroby explosivních výrobků a multikulturních atrakcí ve formě planoucích automobilů, podivně se kroutících předsmrtných redaktorů, ohňostrojů v metrech a dobře naplněných popelnic. Oficiální názor zní, jisto jistě budou přínosem a pokud se prokáže opak, my tady již dávno nebudeme.

Asociace cestovních kanceláří hlásá: V islámských letoviscích je naprosto bezpečno, policajti se snaží atentátníky odchytit ještě dřív než zaútočí na nejfrekventovanější destinace evropských turistů, lhostejno zda ze zemí zapříčinivších rozvrat v jejích zemích, či ne. Oficiální hlas z cestovek je poněkud jiný, lidé odhlašují zájezdy do jižních oblastí Řecka, Itálie a do zemí severní Afriky, cestovky mají problémy a musí silně zlevňovat, jestli najdou dost blbců, kteří tam přesto pojedou je otázka, na jejíž odpověď si musíme ještě pár měsíců počkat.  Stejně tak by cestovky mohly zvát turisty do Afghanistánu, Iráku, Sýrie nebo Somálska. Země, kde je ještě větší bordel mne již nenapadá. Možná by bylo lepší to vzít do nejhlubšího vnitrozemí  Nové Guinee, kde ještě praktikují lidojedství. No nic, jsme pouzí, blbí evropané, tak si nechme asociací cestovek radit.

1(1)

Jeden genetický vědec, nechci jej jmenovat abych jej nepoškodil, řekl: Z pohlavního křížení příslušníků jedné rodiny vznikají po několika generacích imbecilové. Pokud to někdo poví o chráněném etniku Cikánů, tak je rasista (např. prohlášení slovenské vlády o problémech s množstvím cikánských dětí  ve zvláštních školách a reakce EU). Já rasista „jsem“ a pokud bych byl mladý, nikdy bych se nespářil s cigánkou a ani v mládí jsem to neudělal. Není předpoklad, že dítě by vyrůstalo v optimálních podmínkách a mohlo ve svém dětství načerpat  vjemy a stereotypy většinové populace podmiňující jejich úspěch ve společnosti. Maximálně by mohlo načerpat stereotypy  matčiny rodiny a stát se zločincem v pravém slova smyslu nebo absolutním blbcem. Světovládné, lidskoprávné neziskovky nám otloukají o hlavu diskriminaci cikánů a jejich posílání do, kdysi se říkalo, pomocných škol. Ty pomocné školy jsou pro mnohé skutečně to nejlepší  a hovoří o tom fakt, že mezi cikány nenajdete skoro nikoho kdo by jakýmkoliv způsobem vynikl, myslím v pozitivním duchu. Možnosti mají stejné, ale odhodlání, inteligenci a  rodinu nikoliv.

Pod Zelenou bránou zbil policajt mimo službu občana, který přešel úzkou uličku na červenou, jelikož žádné vozidlo nejelo ani z jednoho směru. Brutálně jej napadl, povalil na zem a až odřený a zhmožděný občan protestoval  a začal se bránit, prokázal se policejním průkazem.  Soudný člověk by řekl, hnus. Jenže oficiální vyjádření policejního presídia zní, že vše proběhlo v souladu se zákonem a policajt je nevinný. Toto je alarmující zpráva pro všechny občany, pokud kohokoliv z vás někdo napadne, nechte se zmlátit, zastřelit nebo znásilnit, co když to je policajt v civilu? Spravedlnosti se nedočkáte, jelikož policajti jsou novodobí drábové posvěcení novodobou šlechtou opilou svou mocí. Napadený, mladý muž má, tu smůlu, obrazně řečeno, že není černý, to by se strhla vřava. Bílý muž  je jen objektem policejní šikany a to nejen těmi v civilu, ale i těmi v uniformách schovanými „za bukem“ na čtyřproudovce s padesátkou a minimálním provozem. Drzost ministra vnitra je o to větší, že v nejpřepolicajtovanějším státě na světě, s výjimkou Severní Korey, si dovolí žádat další čtyři tisíce policajtů.

Občané bděte! Kolem vás se děje spousta nedobrých věcí, média vás klamou, vláda není služba a chce vás jen okrást, pravda se nesmí říkat a nebezpečno je hlavně kvůli policajtům, kteří naprosto rezignovali na boj se zločinem a stali se pobočkou ministerstva financí, které vám chce ukrást i ten zbytek peněz, jež vám po drakonickém zdanění ještě zbyly. Mnohdy mají i své nepostižitelné mafie, jelikož se vzájemně kryjí.

Tento článek inspirovaly pouze jedny Události na ČT 1. Událostí, machinací a lží je poměrně dost, ale ani jedna zmínka o svobodě občana. Tato již neexistuje.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.