schultz
1.2.2017
Kategorie: Politika

Pokud se Martin Schulz stane německým kancléřem, na východoevropské země použije sílu

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK

Německá SPD se pod vedením Martina Schulze stane militantními stranou na prosazování multikulturalismu v Evropě.

Na nominačním sjezdu SPD, který se konal v pátek, Martin Schulz mimo jiné řekl:

Německo, pokud jde o pomoc jiným státům, je solidární. Také finančně. Německo je solidární, když se jiné země cítí v ohrožení a také s nimi sdílí sankce. Pokud je ale evropská solidarita některých členských států tak interpretována – při financování agrárních fondů nebo prostředků strukturální podpory, ano prosím …  Ale při solidaritě s lidmi, kteří utíkají … ne, děkuji. Pak musí budoucí vláda Spolkové republiky spojit otázku „solidarity politiky vůči uprchlíkům“ s dalším plánováním financování z Evropských fondů. … Že nejsilnější představitel tohoto „odsolidarizování“ Evropy je maďarský premiér Viktor Orbán. Ten, který jakoukoliv solidaritu s Německem v otázce politiky vůči uprchlíkům odmítá. CSU se mu dvoří a tleská mu. To je otevřený útok na zájmy Spolkové republiky Německo.

Martin Schulz však jen slibuje to, co říká již dlouhodobě. Před časem se vyjádřil, že pokud to nepůjde po dobrém, na země východní Evropy třeba přitlačit. Doslova řekl a  zdůraznil , že „to musí být vynucené silou.

Připomeňme si, co se vlastně v Evropě roce 2015 událo. Země, které měly dodržovat schengenské dohody, své povinnosti ignorovaly. Evropské elity naplněné humanismem kosmických rozměrů si vzaly za cíl pomáhat každému vždy a všude bez ohledu na okolnosti, možnosti a realitu. Uprchlíci se stali modlou, která byla nekritizovatelná a které muselo všechno ustoupit z cesty.

Nesměli jsme se ptát a dokonce náznaky hrozby byly interpretovány jako rasismus, nehumánnost a xenofobie. Ve skutečnosti se od začátku roku hromadily informace v prostředí tajných složek , že jde o organizovanou invazi s cílem zasít chaos a terorismus do srdce Evropy. Jakékoliv aktivity typu ochrana hranic byly vyhlášeny za porušení „evropských hodnot. A tak, když Merkelová otevřela stavidla pro „Syřany“, na cestu se vydali všichni.

Německo páchá iracionální dobro, které ve skutečnosti i tak nikomu nepomáhá. Jediným příspěvkem v této situaci je zavlečení chudoby anarchie a rozvratu z původních zemí migrantů do Evropy.

Německá elita dospěla k porušení nejzákladnějších norem vlastního práva, německé Ústavy.

Dnes je již pozdě plakat nad rozlitým mlékem. Německo si dobrovolně nechalo přivézt přes milion migrantů, o kterých nikdo nic neví a z nichž je část patřící do okruhu teroristů nebo sympatizující s terorismem. Terorismus se stal zřejmě podle Schulze integrální součástí německého života, na který je třeba si zvyknout.

V pořádku, pokud chce Německo prožít život v teroristické totalitě, je to jeho problém, ale macochizmus tohoto druhu nikdy nebyl součástí celoevropské solidarity. O jakém porušování solidarity Martin Schulz mluví? O solidaritě s anarchií? O solidaritě s nedemokratickými prvky islámského práva? O solidaritě s bezprávím a teroru vůči ženám?

Pokud Martin Schulz vyhraje volby, bude nutné se tímto tendencím rázně postavit.

ZDROJ: Juraj Poláček, konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
236 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.