26.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Pokud protestujete a požadujete právo Šaría, opusťte okamžitě Evropu!

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 26|09|2015

Muslimy, kteří chtějí žít v Austrálii podle islámského práva Šaría, vyzval údajně bývalý předseda australské vlády Kevin Rudd, aby opustili zemi. Namísto, aby takové prohlášení vydal Brusel, nařizuje kvóty a vyhrožuje pokutami.

Skupiny migrantů v Evropě zcela ovládají některé čtvrtě Marseille, Paříže, Stockholmu, Berlína. V Německu demonstrují s vlajkami ISIS nad hlavami. V anglickém městě Rotherham bylo v letech 1997 až 2013 znásilněno 1 400 dětí Pákistánci. Migranti v Německu demonstrují, protože požadují měsíční podporu vyšší než 2 000 EUR. Na předměstí Paříže vypalují obchody, zapalují auta, znásilňují ženy, stejně tak ve Stockholmu. V Berlíně vybírají výpalné od rodičů německých dětí, jinak je nepustí na hřiště. Ve Švédsku dramaticky vzrostl počet znásilnění žen migranty. Zde je statistika jejich podílu na znásilnění ve srovnání se švédskými pachateli:

  • 1960-1979: 1,2 až 2,6x častěji než Švédové;
  • 1980-1989: 2,1 až 4,7x častěji než Švédové;
  • 1990-1999: 2,1 až 8,1x častěji než Švédové;
  • 2000-2005: 2,1 až 19,5x častěji než Švédové;

Jen zlomek migrantů, kteří proudí do Evropy jsou imigranti, prchající před válkou.Většinou jde o ekonomické migranty, jakými byl obchodník s lidmi, otec utonulého sysrkého chlapce Abdullah Kurdi. Jsou mezi nimi teroristé (mediálně oslavovaní), jako například údajně podkopnutý „trenér“ Usama al Abdel Mohsen, jež se podílel na zavraždění padesáti kurdských civilistů, či Laít al Sáleh, „bývalý“ bojovník ISIS. Tyto lidi pozvala německá kancléřka Angela Merkelové do Evropy. Lidi, kteří se chovají jako zvěř. Lidi, z nichž 80 – 90 % nikdy nebude pracovat a budou mít jen nataženou ruku. Lidi, z nichž někteří budou v Evropě terorizovat domorodé obyvatelstvo, vypalovat, znásilňovat, vraždit, či realizovat pumové útoky. Rozhodně nejsou takoví všichni. Jen menšina ale utíká před válkou a většina požaduje, aby je Evropa živila, aniž by pracovali.

bf04ea983490b25b4dd1523626cb_r16-9_w640_h360_gi-photo-42538

Po teroristickém útoku na Bali se Australané semkli a zcela změnili azylovou politiku. Je třeba si připomenout teroristické útoky islamistů jako byly: Luxorský masakr, bombový útok na hotel Marriot v Islamabádu, útok na autobus na Sinaji, pumový útok na Bali, útok na obchodní centrum Westgate v Nairobi, útoky na vlaky v Madridu, teroristické útoky v Londýně a daší. Vše měli na svědomí islamisté.

Na tomto odkazu uvidíte, jak naši poslanci v Bruselu hlasovali o kvótách. Najděte si Českou republiku („All Member States“). Budete nemile překvapeni….

Brusel „vyřešil“ migrantskou krizi miliardami, které pošle do uprchlických táborů v Řeku či Itálii. To je totální nesmysl, protože ti migranti jsou již v Evropě a stejně se povalí do Německa. Jak včera přiznal ministr Chovanec, v Turecku se nashromáždilo více jak půl milionu dalších migrantů, kteří se velmi brzy vydají do Evropy. Juncker s Merkelovou tedy po stávajícím diktátu kvót budou do měsíce až dvou „přerozdělovat“ dalších 500 – 700 000 migrantů. Brusel je opět násilně přidělí členským státům Evropy, čímž sem logicky pozve další vlnu v příštím roce! Bude to milion, dva, tři? Nebo víc?

Místo diktátu Bruselu a vyhrožování Německa a Rakouska je třeba okamžitě změnit azylová pravidla tak, že:

  • Evropa bude přijímat pouze uprchlíky, kteří skutečně, v záchraně vlastního života utíkají před válkou,
  • Evropa nepřijme žádného ekonomického migranta, či migranta, u kterého se prokáže, že se jakkoli podílel na terorismu,
  • každý migrant, jež dostane azyl se zaváže, že nejpozději do roka se naučí jazyk tak, aby se domluvil a bude pracovat. Kdo tyto podmínky nesplní, bude vrácen do země, ze které přišel a bude mu doživotně zakázán vstup do Evropy,
  • pokud kterýkoli azylant poruší zákony EU, dopustí se trestného činu, či bude prosazovat radikální islám, či právo Šaría, bude okamžitě vyhoštěn.

EU vyhrožuje vlastním členských zemím pokutami a odebráním dotací, pokud nepřijmou kvóty, což je zcestné, neboť bojuje proti vlastním členům. Evropa musí své členy začít hájit a jednotně se postavit migrační vlně. Musí okamžitě změnit azylové podímky a vyslat k muslimům a ostatním migrantům stejné prohlášení, jako australský premier. Pokud tak urychleně neučiní, EU se zhroutí a pak zanikne Evropa jako taková. V takovém případě bude třeba, aby naše země z EU vystoupila dříve, než bude pozdě.

Prosím, předejte dál svým přátelům či sdílejte tak, abychom všichni přiměli své poslance k tomu, aby interpelovali premiéra a trvali na shora uvedených změnách azylové politiky. Je třeba donutit našeho slabého premiéra, měnícího názory ze dne na den, aby návrh na tyto změny přednesl v Bruselu.

Musí totiž fungovat: Máte jen nataženou ruku, chcete právo Šaría a protestujete? Odejděte!

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.