2.11.2014
Kategorie: Společnost

Pohled ze Slovenska: Fico, Churchill a „kořalka“ Zeman

Sdílejte článek:

JARMILA DURÁNIKOVÁ 02|11|2014

Musela jsem si sednout, když jsem slyšela prezidenta ČR Zemana pět ódy na Roberta Fica a viděla vyznamenat jej. Naprostou katastrofou však bylo Zemanovo srovnání Fica s jedním z nejvýznamnějších státníků 20. století, Winstonem Churchillem.

Toto si anglický politik opravdu nezasloužil. Protože Fica může s Churchillem srovnávat pouze mentálně nemocný člověk nebo alkoholik, k čemuž se pan prezident Zeman zjevně pomalu přibližuje. Churchill, na rozdíl od Fica, nikdy neškodil Británii a to, i když ne všechna jeho rozhodnutí byla vždy bez kritiky.

 

Fico škodí Slovensku hlavně tím, že ji on a celá jeho rektoskopická kohorta beztrestně rabuje, ať už prostřednictvím finančních spekulantů či neprůhlednými tendry přes nastrčené firmy nebo tzv. agentury.

Protože soustavně lže.

Protože je plně zodpovědný za emisní podvod.

Protože kryje zločiny.

Protože ztrácí paměť zda byl na Vazovovej nebo ne (Mega kauza Gorila)

Protože jeho vláda ničí a bude ještě více drobné podnikatele.

Protože kryje trestné činy svých ministrů. / Nejnovější Richterova kauza – pokud již toto není trestný čin, tak co potom / a u Richtera jde již o druhou kauzu.

 

 

Apropo, když byl bývalý ministr financí Počiatek na jachtě s chlapci z JaT těsně před zveřejněním kurzu Eura, nebylo to také nic divného. V každé jiné, myslím tím demokratické společnosti, by byl na minutu vyhozen.

 

Protože má rád Putina a vše, co má něco společného s Ruskem. Například Pentu a absolventa KGB školy v Moskvě, Maroše Šefčoviče, který rozumí absolutně všemu na zemi i ve vesmíru.

 

SIR Churchill nebyl jen výborným politikem, ale i spisovatelem, v roce 1953 dostal dokonce Nobelovu cenu.

 

Nejvyšší čas, aby Fico napsal knihu. Nejlépe o tom, jak i když byl horlivý komunista, ve svém nitru byl vždy dobrým věřícím člověkem a chodil i do kostela.

 

Které oko by zůstalo suché?

 

ZDROJ: Jarmila Durániková

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.