10.10.2014
Kategorie: Ekonomika, Multikulturní soužití

Podle prognóz OSN se Švédsko do roku 2030 stane chudou zemí třetího světa

Sdílejte článek:

(EMA) 10|10|2014

 

Podle modelových projekcí OSN bude Švédsko v roce 2030 mnohem chudší země než je dnes, v mnohem horším stavu než jak připouští švédská vláda. Zpráva OSN HDI (Human Development Index) předpovídá významný pokles švédské prosperity, na rozdíl od svých severských sousedů, kteří budou udržet své přední pozice a dokonce v dlouhodobém horizontu posilovat.

 

 

V roce 2010 se Švédsko bylo na 15. místě v žebříčku HDI, ale podle odhadů OSN bude mít Švédsko v roce 2015 25. pozici a v roce 2030 dokonce až 45. Švédsko je jednou z mála zemí s tak prudkým zhoršením od stavu v roce 2010.

 

Finsko vykazuje jeden z nejlepších světových školských systémů, ale švédské školství ztrácí krok. Zatímco občané švédských severských sousedů po škole většinou pracují, Švédsko má stále více domácností nucených žít na sociálních dávkách, což je faktor způsobující snížení globální konkurenceschopnosti celé země.

 

1aYDXJ5

 

Negativní vývoj, nebo spíše likvidace hospodářství může být ilustrována případem Orrefors Kosta Boda, který v roce 1992 měl 940 zaměstnanců. V té době byl ještě švédský průmysl ziskový. V současné době má méně než 100 pracovníků a dále musí snižovat stavy, aby nákladově bylo možné čelit globální konkurenci.

 

Většina dnešních méně rozvinutých zemí, jako je Kuba, Mexiko, pobaltské země či Bulharsko má podle zprávy OSN  lepší vyhlídky. Dokonce i Řecko, které je dnes více či méně v úpadku.

 

Švédské socialistické zřízení stvořené levicovými vládami a média „věřící“, že základem jejich dokonalé společnosti je multikulturalismus, obrovská establishmentem podporovaná imigrace z nejchudších a nejzaostalejších zemí na světě vydávají své „plody“. Co však je ještě horší – Švédové, kteří nesouhlasí s tímto stavem jsou označeni jako rasisté, fašisté či nacisté.

 

„Měli jsme naprosto perfektní zemi, bohatou zemi, pěknou zemi, a za pár let to vše bude ztracené,“ řekla novinářka Ingrid Carlqvist. Berme to jako memento pro další vývoj i naší vlasti. Postavme se otevřeně zlu socialismu i multikulturalismu a nenechme mocichtivé neomarxistické panáky zničit i naši rodnou zem.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
11 komentářů
  1. Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.