matrace3
9.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Podle čeho vybírat zdravotní matrace?

Sdílejte článek:

Zdravotní matrace můžete vybírat dle různých parametrů. Které jsou ty nejvíce podstatné? Pokud budete vědět, na co se nejvíce zaměřit, bude pro vás nákup matrace na míru jistotou. Například na stránkách kvalitni-matrace.eu najdete veliký výběr nejrůznějších typů matrací, ale také výhodné akce, které se vám mohou vyplatit.

Základní druhy moderních matrací

Nejprve bude dobré, když si uvědomíte, jaký typ matrace pro vás bude ideální. Co se týká zdravotních matrací, ty mohou být rozděleny na antialergické, antidekubitní, masážní či ortopedické. Máme zde ale také obecné dělení matrací na:

  • Latexové
  • Pěnové a z líné pěny
  • Pružinové
  • Bio matrace
  • Z koňských žíní
  • S kokosovými vlákny
  • Ručně šité
  • Sendvičové
  • Polyuretanové

Velikost je velmi důležitá

Dále byste se měli zaměřit na velikost dané matrace. V obchodech na internetu, i v těch kamenných, můžete zakoupit matrace 90×200, které jsou klasikou, ale také mnohem rozměrnější matrace 200×200 nebo matrace 180×200, ty se hodí pro manželské postele.

Matrace 160×200 je pak jakousi střední cestou, kdy se jedná o velmi komfortní provedení pro jednu i dvě osoby. Máte-li rádi dostatek místa ve své jednoposteli, zvolte si zdravotní matraci 140×200.

Výhodné akce

Matrace si můžete vybírat i podle ceny a většinou se najdou různé výhodné akce. Například se jedná o prodej matrace 1+1, kdy jednu matraci normálně koupíte a ta druhá je pro vás zdarma. Matrace 1+1 zdarma mohou vyřešit problém s dárkem pro někoho blízkého a ještě budete mít svou novou matraci za hubičku.

Podle tvrdosti

Matrace se obecně rozdělují na měkké, tvrdé a středně tvrdé, ale samozřejmě se mezi nimi najdou mezistupně tvrdostí. Ideální je si takovou matraci předem vyzkoušet, zda vám bude tvrdost pocitově vyhovovat. Jen tak se bude jednat o matraci na míru. Dnes již poměrně běžně získáte také oboustrannou matraci, která disponuje dvěma tvrdostmi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.