prehrajto
27.6.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Podívejte se na jakákoli videa pohodlně online

Sdílejte článek:

(PR) 28|06|2016

Kdo by neměl rád skvělé filmy plné napětí, humoru, lásky a spousty emocí? Asi každý. Ne všichni však mají k takovýmto snímkům a videím optimální přístup. Na Youtube najdete pouze zlomek nejrůznějších filmů a často videa neoplývající přílišnou kvalitou, popřípadě zvukem. I proto se vyplatí najít si přímo službu, jež nabídne sledování videí online přehledně a v maximální kvalitě za minimální poplatek. Naším tipem je portál Přehraj to, jehož možnosti si v následujících řádcích podrobně popíšeme.

Výběr žánru je na vás

prehrajtoKaždý z nás má rád úplně jiné snímky a videa. Důkazem budiž i obrovské množství nejrůznějších žánrů, které se dnes točí. Ženy si libují zejména v romantických snímcích, muži naopak milují dobrodružství. Výbornou volbou jsou pro mnohé také horory anebo komedie, u nichž se budou popadat za břicho. Zkrátka každý jsme z jiného těsta. Na zmiňovaném portálu si můžete vybrat prakticky jakékoli zaměření a pak již stačí pouze zvolit mód sleduj online, který vám umožní spustit daný snímek. Ještě před tím je ale třeba se registrovat.

Stahujte si jakýkoli obsah

Že vás videa anebo filmy příliš nelákají a potřebovali byste si spíše stáhnout jiný obsah? Není problém. Zmiňovaný portál nabízí po registraci i stahování čehokoli jiného. Patříte-li spíše mezi milovníky počítačových her, fotografií nebo hudby, máte mít to své přímo na vašem počítači.

Jak to celé funguje

Pro sledování filmů a stahování obsahu se stačí pouze zaregistrovat na zmiňovaném portálu. Zvolit můžete mimo jiné také prémiový účet, který vám umožní platbu předem na určité období. Na rozdíl od podobných portálů si zaplatíte konkrétní sumu předem třeba na měsíc a budete moci neomezeně využívat jeho služeb jak z hlediska sledování videí, tak i stahování dat. Určitě se vám nebude odpočítávat žádný předplacený kredit. Vaše možnosti jsou opravdu neomezené.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.